Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen "kissebb gépigényű"...

Milyen "kissebb gépigényű" vírusirtót ismertek?

Figyelt kérdés
Van avast ez nekem jó is de lejárt és amúgy is meg tom szerezni fullban de le kell tesztelni másikat is! :)
2010. máj. 18. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapelmélet,(legalábbis szerintem), hogy egy vírusirtó, ami kevésbé fogja vissza a gépet, az kevésbé is vizsgálja át az állományokat, és kevesebb extra szolgáltatást kínál. Szerintem a NOD32, vagy AVG kis gépigényű (előbbit próbáltam), de nekem például a nod nem fogott meg minden vírust. Átálltam kasperskyre, ami rögtön felismert mindent, de attól meg lelassult a gép...
2010. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kaspersky internet security 2010 + trial resetter:

[link]

2010. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

AhtlonXP 1700+ 1.4 GHz, 160 GB HDD, 768 MB DDR1.


Enyhe sebességcsökkenéssel fut rajta a Kaspersky IS 2010. Ahogy észrevettem, ez az egyetlen olyan program, amely az idő előrehaladtával tényleg hatékonyabb lett. Minél újabbat használsz belőle, annál gyorsabb.

2010. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Avira. Én úgy éreztem, ez terhelt legkevésbé.
2010. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az avast az ingyenes, regelsz az oldalukon és kapsz egy egy éves licencet, van fizetős változata is, de arra szarni rá...
2010. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oh kösz! Am a gép: P3 1Ghz 512RAM a vidi meg nem lényeg ide! :D
2010. máj. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!