Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelenik meg így nekem a...

Miért jelenik meg így nekem a youtube?

Figyelt kérdés

[link]


A képen is jól látható, hogy a főoldalon lévő kiemelt videók egy vastag, fekete keretben foglaltatnak. Nem értem, hogy ez miért van. Nincs semmilyen speciális pakk használatban. Lefuttattam minden lehetséges kereső programot, malware kizárva. Mit gondoltok? Egyébként az Edge nem csinálja ezt.



2017. jún. 13. 15:29
1 2
 1/11 Dongaben ***** válasza:
Zavaró? Szerintem: CCleaner, és újraindítás után nem lesz keret. (Amúgy: nálam Chrome-al sincs...)
2017. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó! Nos, én újratelepítettem a windows-t. Ugyanazt látom2,. Mégis mi történik itt? Behozom a youtube-ot "youtube.com" az a rohadt keret mégis ott van. Nem értem.. Ha van valaki hozzáértő, azért írhatna. Nem életveszélyes a helyzet, de idegesítő. Szóval, srácok, ha előfordult hasonló veletek, akkor nagyon becsmérelve fogadom kedves tapasztalataitokat.
2017. jún. 13. 20:00
 3/11 Dongaben ***** válasza:
DE, komolyan... Egy rendszertől függetlenül, NET-es probléma miatt újratelepíteni...? Szinte örülök, hogy lassan átállok teljesen Linux-ba...
2017. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is van linuxom. Egy másik laptopon. Teljesen jó. A linux egy nagyon királly oprendszer, a központból bármit letölthetsz, és ppa-ból is.


Engem csak az zavar, hogy eredeti a szoftver és fosul működik. És én krómista vagyok, egyébként is. Igen, adatlopás. Nem érdekel. Ha már letöltöttem, működjön. Nos.. annyira fosul működött, hogy tönkretette az egész rendszeremet. Nem a keret számít. Hanem, hogy ott van. Miért van ott? Ne legyen ott!

2017. jún. 13. 20:15
 5/11 A kérdező kommentje:

Én csak azt akarom/szeretném/kívánom, hogy az a bizonyos fekete keret ne legyen ott. Mert idegesít.


Újratelepítés nem segített. Előtte a malware kutatások sem. Ez mit jelent? Nem azért, hogy zavarna, de felkeltette a figyelmemet. Mert ilyennel még én sosem találkoztam.

2017. jún. 13. 20:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Én elsősorban olyan emberek tanácsát kérek szívesek, akik valamelyest átéltek hasonló problémát, mint én. Nekem az a bizonyos pohárka most telt be.
2017. jún. 13. 20:22
 7/11 Dongaben ***** válasza:
Ezt nem tudom.. 3!!! féle Op. rendszer van a családban, és egyiknél sincs "Gyászkeret" Youtube-nál. (Chrome+FireFox) Ha, mondjuk újra telepítenéd a böngészőt?
2017. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Dehogy három van. Egy csomó van, amelyekről még én sem tudok. Oh, és mennyi lesz még.


Hát nem voltatok túl jók. Nem elégítettetek ki információval. Egyébként én is le"sz*rom", de érdeket volna, hogy miért történik ez. Maga a procedúra, a program. Fogalmam sincs, mi a baj. Örök rejtély, enigma. Kösz, hogy írtatok.

2017. jún. 13. 20:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenkinek járul a zöld kezecske.
2017. jún. 13. 20:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Írd be a konzolba:

document.getElementById('content').style.border = '5px red solid'

2017. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!