Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem újra a számító...

Hogy telepítsem újra a számítógépemet?

Figyelt kérdés
windows 7 fut rajta most de nekem nem tetszik a régi xp-t szeretném rá vissza tenni de sajnos nincs telepítő cm-m hozzá és kb fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá nagyon hülye vagyok az ilyesmihez :) köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 14. 13:43
 1/4 Derwer ***** válasza:

Ha ennyire nem tudod, akkor lehet jobb lenne nem neked csinálnod...

Amúgy: Már csak illegális forrásból (pl torrent) tudsz XP-t szerezni. (SP3asat minimum) Kelleni fog egy törés is hozzá.

Aztán utána kiírod CD-re és bootolsz róla. Meglévő rendszer meghajtóidat töröld és hozd létre újra.


De semmiképp sem javaslom az XP-t, évek óta nincs frissítés hozzá, túl elavult rendszer.

2017. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:
73%

Az Xp azoknak jó lehet még akik értenek naon hozzá és tudatosan kezelik a gépüket.

Vagy akik nem használnak netet.

A mai világban kb. 5 perc alatt megy tele vírusokkal ha felrakod úgy, hogy nem tudod hogyan kezdj hozzá.

2017. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

XP-t NE, ismétlem NE akarj felrakni! Elavult, nem támogatott rendszer. 5 perc és zombi lesz belőle, aztán ontja majd magából a spamet. Nincs rá szükség!

Mi az, ami annyira nem tetszik benne? A kinézet? Akkor fogj egy Linuxot és tegyél rá XP-s skint, még azzal is jobban jársz.

2017. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Vagy amíg van rá ingyenes lehetőség updatold fel 10-re, hátha az jobban bejön :)

Már ha elfut rajta, nem tudom milyen géped van.

2017. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!