Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet az...

Milyen programmal lehet az online videókat elmenteni? (Nem YouTube)

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, ami .mp4, .avi, .mkv vagy hasonló formátumba menti az online streamelt videókat. Az se baj, ha nem ingyenes, pár dollárt lehet, h megérne, ha tényleg jó a program és jó minőségben ment. És ne capture legyen, ne kelljen végig lejátszani a videót. Volt korábban ilyen program telepítve nekem, ami jól működött, de teljesen elfelejtettem már, milyen volt, csak annyira emlékszem, h a trial változat 20 videó lementését engedélyezte.

2017. jún. 14. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

jobbklikk, mentés másként.

egyébként meg torrentezzél inkább! gyorsabb, frissebb, a minőség is jobb. Semmi értelme online szutykokat bámulni.

2017. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó, hogy te jobban tudod, mit szeretnék, különben is az én anyámat, minek mentem oda, egyáltalán mit tettem én le az asztalra??
2017. jún. 14. 21:45
 3/4 anonim válasza:

Én, az Ant Video Downloader-t használom ilyen célra.

Nagyon jó, gyors, kényelmes (tiszta, gazdaságos :-))

+ vagyok elégedve vele.

2017. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt majd kipróbálom
2017. jún. 17. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!