Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egyedi win7...

Hogyan tudok egyedi win7 alapu rendszerre telepitőt csinálni?

Figyelt kérdés

Megoldható valahogy az, hogy ha egy win7-et vagy 8-at feltelpitek, feltöltöm a drivereket 8alaplapi, háló kártya, videó kártya), feltöltöm az excelt wordöt többit, feltöltök apró programokat, mosuseclick, jawa,netdrive, stbfeltöltök állandó programoka, pl. állandó excell file-k amiket gyakran használok s ott kell lenniuk mindig a gépen, csinálok egyéb beállításokat is, pl. ezt amit itt ezen a kérdésen kérdeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

vagy ép megnöveltem a képernyő alján megjelenő al-képeket egy másik prógrammal, szóval a telepitésen felül kiépitettem egy egyedi rendszert akkor azt hogyan tudom elmenteni úgí, hogy egy esetleges telepitésnél azt telepitse vissza egybe s ne kelljen ujra az összessel vacakolni? Tudok csinálni valahogy egy ilyen egyedi rendszertelepitő dvd-t? mivel nincs dvd iró a gépemen egy ujabb kérdés hogy így hogyan?


2017. jún. 18. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Röviden:


Sysprep segítségével általánosítod, lezárod, majd készítesz Imagex segítségével róla egy wim képet, majd abból a telepítő lemez sources.wim fájlját. A kész lemez ugyanúgy telepíthető, mint a "gyári".


A részletekre rá tudsz keresni neten, olvass utána, próbálgasd virtuális gépben.

2017. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!