Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől függ a videó lejátszási...

Mitől függ a videó lejátszási sebessége?

Figyelt kérdés
Megvan egy új film mozisba magyarul meg jó minőségbe 720p-be angolul és beraktam mindkettőt lejátszani külön lejátszóba és össze illesztettem pontosan hogy egyszerre fussanak lenémítottam angolt és halom hozzá magyar hangot.Elkezdtem nézni és elcsúszott a hang össze illesztettem és megint megint elcsúszott nem lehet beállítani lejátszási sebességet azonosra?(windows media player és VLC)

2017. jún. 18. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom, más az fps. pl. 24 vs 25 vs 29.97 vs 30

mondjuk egy normális videoszerkesztő automatikusan megbírkózik ezzel, és timestamp-re időzít frame helyett.

2017. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy moziban egy random vetítőgép nem biztos, hogy milliszekundumra pontosan olyan sebességgel forgatja a filmtekercset, ahogy kéne. Egy digitális kiadás pedig mindig pontosan olyan sebességű, mint lennie kell. Ebből eredhet eltérés. Vagy abból, ha valamelyiket vágták. Egyes filmek utólagos kiadása nem egyezik meg képkockára a mozis verzióval. Vagy lehet különbség az egyik országban, és a másik országban vetített film között is.


Össze lehet vágni, de ha sok az eltérés, akkor nem kezdőnek való feladat. Egyszerűbb lenne keresned egy olyan változatot, amit már valaki más összeeszkábált. Mindig szokott ilyen lenni. Ha most nincs, majd lesz pár nap múlva.

2017. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!