Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan Call of duty amelyik...

Van olyan Call of duty amelyikben nem csal mindenki többjátékos módban?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 13:32
 1/5 anonim válasza:
Nincs
2017. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Modern Warfare 2 óta játszom az összes eredeti CoD játékkal, hivatalos szerveren, és alig-alig találkoztam igazi csalóval, baromi jó játékossal annál inkább. Én is rendszeresen megkapom a magamét, csak mert jól játszom. Persze a vesztesek mindenkit lecsalóznak: "látszik a visszajátszáson, hogy 180 fokot fordul, lefekszik, és PONT odacéloz, ahonnan én kijövök, aztán fejbe lő aimbottal a szemét wallhacker csaló!". A valóságban ez úgy nézett ki, hogy épp fordult a spawn, tudtam, hogy csak a másik irányból jöhet az ellenfél, fordultam 180 fokot, lefeküdtem, hogy kisebb célpontot nyújtsak, figyeltem a minimap-et, láttam rajta, hogy a társaim fedezik a másik két utat, a fejhallgatóban hallottam, hogy valaki felém fut a folyosón, becéloztam fejmagasságban, és amikor a fickó kilépett, megkapta a headshotot. Aki ezeket a folyamatokat nem látja át, az minden jobb játékost csalónak tekint. Tanulni, alkalmazkodni, gyakorolni, azt már nem, inkább mindenki csaló.

Lopott játékról, tört szerverekről nem tudok nyilatkozni, ott biztosan ezerszer több a csaló.

2017. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én olyan COD-al még nem találkoztam. Szinte naponta találok csalókat. Láthatatlan, szupergyors, és még sorolhatnám a többit.
2017. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A konzolos változatok ilyenek
2017. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: Eredeti, vagy tört szerver?

Az újabb (sci-fi) CoD-okban a láthatatlanság, vagy a szupersebesség benne van a játékban, bárki aktiválhatja.

2017. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!