Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Könnyen kezelhető, letölthető...

Könnyen kezelhető, letölthető videószerkesztőt?

Figyelt kérdés

Nem kell,csakhogy az alapokat.. Ezekre lenne szükségem: Videóra írás,videó vágás,hang alávágás,egy videóképen kettő felvétel látszódjon (pl. 1.Webcam és egy Screen video)

EZEN KÍVÜL SCREEN VIDEO RECORDERT is keresek gépre!



#videóvágás #screen video
2017. jún. 19. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Naponta csak 23 ezerszer van feltéve ez a kérdés.


VSDC Video Editor, VideoPad Video Editor, OpenShot, ShotCut, Avidemux, PiTiVi, Blender, DaVinci Resolve, HitFilm 4 Express, Lightworks, Machete Video Editor Lite, WeVideo, Bolide Movie Creator - Video Editor.


u.i.: UGYANITT SCREEN VIDEO RECORDER ELADÓ!! ÉRD: keresősáv, jobb oldalt fent.

2017. jún. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hitfilm 2017 express (ez a legprofibb ingyenes program), Avs video editor,Shotcut,cyberlink Powerdirector, videopad (úgy tudom ez nemrégiben fizetős lett de azért ideírtam), movie maker, apowersoft (bár ez vízjeles), camtasia studio, a pinnacle studio "kistesója", a videospin, davinci resolve, és persze a blender.

Fizetős videó vágók:

Adobe Premiere Pro CC (ez talán legprofibb a világon de nagyon sok a havidíja),Adobe After Effects CC,Sony Vegas Pro 14 (Könnyebben kezelhető szoftver de drága),final cut pro (csak Mac OS op rendszerre)

Most ezek jutottak az eszembe, remélem segítettem :)


A screen recorder: OBS studio (open broadcaster),icecream recorder, bandicam (ez feliratos),zdsoft screen recorder (ez is), ha windwows 10-ed van akkor van beépített screen recordered (útvonal---> belépsz az xbox alkalmazásba---> beállítások és megtalálod (itt be tudsz állítani billentyűparancsokat a felvételre.

Fizetős screen recorderek:

Action (ez screen recorderhez képest drága), fraps (ez is)

2017. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!