Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Open office-al csináltam...

Ha Open office-al csináltam ppt bemutatót akkor azt az ms Office 2010 jól megtudja nyitni? Ppt formátumban mentettem

Figyelt kérdés
Semmi animációt nem raktam bele, csak képek és szöveg

2017. jún. 19. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A puding próbája az evés.


A legbiztosabb mindig a pdf.

2017. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel az MS nem adja ki az MSOffice teljes mivoltát, így 100%-os kompatibilitás nem érhető el.


Ez igaz: OpenOffice, LibreOffice-ra is


De akkora galibának nem kéne történnie. Ha biztosra akarsz menni, mensd el pps-ként.

2017. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egyébként google diák is,ha net van,akkor nem kell más hozzá..
2017. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, mi a helyzet a naprakész OpenOffice-szal, de régebbi verziónál nekem előfordult, hogy egyszerű szövegblokkoknál is eltért a sortávolság, ami miatt a szöveg esetleg a képről is lelógott. Szerintem tarts készenlétben egy PPT-megjelenítőt, és azzal ellenőrizd a látványt -- legjobb, ha a vetítést is azzal intézed. Portable változatot magaddal is vihetsz a PPT-fájl mellett.

[link]

2017. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!