Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Koliból nem tudok torrentezni,...

Pokerstratagyraimhol kérdése:

Koliból nem tudok torrentezni, de más szobatársaim tudnak, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Otthon mindig tudok torrentezni, viszont itt koliban nem tudok, pedig szobatársaim tudnak. Néztem már portnyitásról videót, ipconigoltam is már, tényleg mindent megpróbáltam, de nem értem mi lehet az oka... Nem értek az informatikához. Tűzfalon is engedélyezve van szerintem, vírusírtót is próbáltam már kikapcsolni. Nem tudom hogy kellene.

#internet #program #letöltés #informatika #seed #seeder #Torrent #koli internet #nincs peer #kocka gyerek vagyok ezért segítek
2017. jún. 19. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szobatársaidat, hogyan csinálják!
2017. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyílván nem teszem fel ide a kérdést, ha ők tudnák mi a probléma...
2017. jún. 19. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan mi nem jó? Hozzádódik de 0 a letöltési sebesség? Semmilyen torrent nem jön le pl. ez sem: [link] ?

Meg lehet próbálni beállításokban átállítani a portokat, vagy másik torrent klienst használni (uTorrent, qBittorrent, Deluge, stb.). A titkosítást is meg lehet nézni hogy engedélyezve van e.

2017. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tölteni tudok, de torrentezni nem. Próbáltuk, hogy totál ugyan úgy beállítom az utorrentet, mint a haveromé, és úgy sem indult el. keresi a peereket és a seedereket, és nem talál senkit, bepirosul a színe. Otthon tudok tölteni pedig, szóval nem lehet a torrentel a baj. :S
2017. jún. 19. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
na,ott kezdődik hogy nem microtorrentet kéne használni.
2017. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!