Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FATAL Error! Nemrég update-elt...

FATAL Error! Nemrég update-eltem az úgynevezett Driver Booster nevű programmal a videókártyám illesztőprogramját és azóta egy játék sem indul el. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet: [link] Png

2 dolog érdekelne:

-Mit jelent ez a hibaüzenet?

-Hogyan hozhatom helyre? (Visszaállítási pont van létrehozva de ismeretlen hiba miatt nem tudok visszamenni) Utána néztem már korábban de nem sokat tudtam meg, csak annyit, hogy talán korábbi verziót kéne beszereznem az illesztőprogramnak de ebben nem vagyok biztos és nem is tudom, hogy hogy hol találok korábbi verziót stb.... Aki nem biztos 100%-ig abban, hogy hogyan lehetne megoldani a problémát az írja oda azt is, hogy nem biztos mert nem akarok még nagyobb bajt okozni a gépnek :/ Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jún. 19. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. elfelejteni a driver boostert a francba. helyét sóval behinteni


2. a gyártó honlapjáról letölteni a legfrissebb drivert.

2017. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
100%

Igaza van Ipor Sircer-nek. A Driver Booster, és hasonszőrű társai legtöbbször inkább ártanak, mint használnak.

A videókártya gyártó honlapján meg kell keresni a pontos típust, és letölteni a kívánt drivert. Fontos, hogy a használt operációs rendszernek megfelelő legyen!

2017. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam de ez lett belőle:

[link]

Nem tudom mi lehet a baj :/

2017. jún. 20. 12:23
 4/7 Dongaben ***** válasza:
Milyen Op. rendszer? Mindegy... Az Eszközkezelőben a videókártya tulajdonságnál van ilyen: Illesztőprogram. Itt kattints a "Visszaállítás" gombra. Vagy "Eltávolítás", és utána telepíptsd, amit letöltöttél. Néha a sima "Rendszer visszaállítás" is segít. (Ezzel kezdeném...egy, a frissítés előtti időpontra.)
2017. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eszközkezelőben hol van a videokártya? Most gondolom vaknak és hülyének nézel de nem találom...

[link]

Amúgy win 7-em van ha számít..

2017. jún. 20. 13:06
 6/7 Dongaben ***** válasza:
Az USB alatt kellene, legyen... Külön szép, hogy nincs ott, és van kép...Hmmm. Ez most az alaplapi kártya képe?
2017. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dongaben ***** válasza:
A Videókártyát mindenképp kivenném, és újracsatlakoztatnám. A típusa nem ismert előttem, de mindegy is. Először az alap drivert kellene telepíteni, és utána feljebb menni. Más tippem nincs. (A rendszer újratelepítésén kívül.)
2017. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!