Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videóvágó programok...

Milyen videóvágó programok vannak, amik nagyon egyszerűek, és ingyenesek?

Figyelt kérdés
Nemsoká lesz egy online ismerősöm szülinapja, de mivel postázni nem nagyon akarok, és messze lakik tőlem, gondoltam csinálok neki egy videót.Nem egy Sony Vegasra gondoltam, mert az túl bonyolult, csak valami olyanra, amivel képeket be tudom tenni egy videóra, és zenét mögé. Vivavideo-val is próbálkoztam, de elég szar, mert nem hiszem hogy a legjobb egy 1 perces vidónak 2 GB méret. És valami olyat ami gépekre van, ingyenes, és egyszerű...

2017. jún. 21. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows Movie Maker...
2017. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
OpenShot Video Editor
2017. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Válogass:

[link]

2017. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Windows Movie Maker...minden jó, csakhogy a videóval semmit nem tudok kezdeni, mert sehol se támogatott a formátum...Hogy alakítsam át? És nem vettem meg 1 videó erejéig, ha fontos lenne.
2017. jún. 22. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

„Windows Movie Maker...minden jó, csakhogy a videóval semmit nem tudok kezdeni, mert sehol se támogatott a formátum... Hogy alakítsam át?”


Tévedsz. A WMV használható formátum, de ha neked mégsem szimpatikus, könnyen átalakíthatod akármelyik konverterrel (pl. Format Factory) olyanra, amelyik jobban tetszik. Viszont erős a gyanúm, hogy nem csinálod végig a teendőket, hanem csak a projektfájlt akarod a videómegosztó oldalakra erőltetni, amit azok érhetően elutasítanak, mivelhogy nem videó. Sajnos, a Movie Maker annyira egyszerű program, hogy mindenki azt hiszi, elég pusztán az ösztöneire hagyatkoznia, ahelyett, hogy tíz percet rászánna a megértésére.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wlmp&katego..

2017. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy Lumen5 nevű ingyenes progi, mesterséges intelligencia, kényelem, luxus az egész! Itt írtak róla: [link]
2017. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!