Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék lejátszani egy...

Hogyan tudnék lejátszani egy hangot Team Speaken?

Figyelt kérdés
Meg szeretném szívatni az ismerőseimet ezzel a hangal: https://www.youtube.com/watch?v=aQH-jwE_kfo :D, de nem tudom hogyan kell lejátszani. Ezt hogyan tudnám megoldani?

2017. jún. 22. 13:25
 1/1 oOCsabiOo ***** válasza:
Át kell configurálni a zenelejátszód pl: winampot (outputot configolni VAC-ra), e mellett szükséged lesz egy VAC-ra (Virtual Audio Cable) amit szintén be kell állítani. Ts3 beállításaiba egy új identitást kell csinálni melyet szintén be kell állítani. Én régen minden nap használtam mert zenebotot használtam stb. Egy kis szívatás miatt nem éri meg megcsinálni, mert könnyen magadat szívathatod meg. Volt, hogy úgy elállítottam a dolgokat, hogy nem volt hang a gépen és egy kis időbe került, hogy visszacsináljam.. Összefoglalva eléggé macerás.
2017. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!