Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol a Rainbow Six Siege?

Miért laggol a Rainbow Six Siege?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégiben váltottam processzort és alaplapot. FX 8320 + MSI 970A Krait alaplapról váltottam egy I5 6400-ra és egy GIGABYTE GA-H170M-D3H DDR3 lapra. A videókártyám egyébként egy Gigabyte gfc. GTX 750 ti. Régebben az AMD-vel simán ment lowon 120+ fps-el és highon fix 60-al. De most meg lowon a 60-at nem éri el (akadozik, laggol), és nem értem, hogy miért.. Amikor az új gépet összeraktam nem húztam újra a Windowst, viszont az AMD drivereket letöröltem és felraktam a mostaniakat. Mi lehet a gond, mert én már kifogytam az ötletekből. Egyébként minden más tökéletesen fut.

Pár lényegtelen tényező még: Ram 8 Gb ddr3, és nem, nem a táppal van gond, sem a hőmérséklettel, és a gépem sem poros. Itt valami összetettebb dolog lehet a gubanc forrása.



2017. jún. 22. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami driver maradvány bekavar stb...

Én újraraknám a Windowst, hátha segít.

Egyébként DDR3-es RAM-okat nem igazán szereti a Skylake, sőt egyenesen nem egészséges az 1,5 voltos DDR3-as RAM-al használni a gépet, bár nem tartom valószínűnek, hogy emiatt van ilyen alacsony FPS-ed...


[link]

2017. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az a lap (es cpu) csak ddr3l ramokat tamigat, lassan de biztosan kinyirja a memoriavezerlot ha normál ddr3 rammal hasznalod.
2017. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ez a ramos dolog elkerülte a figyelmemet. Köszi, hogy szóltok. Megpróbálom újrarakni a Windowst, és feltétlenül cserélek ramot vagy alaplapot.
2017. jún. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!