Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kitalatam egy jo applikációt...

Kitalatam egy jo applikációt de mit tegyek? Lekell vedetni? Milyen nagy cegekkel vegyem fol a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jartas ebben a temeban de van egy jo otletem de nem irhatok csak ugy a google-nek hogy vagy egy otletem.Mit szoktak ilyenkor csinalni?

Az otlet tenleg jo csak nemtudom mihez kezdjek vele.Lehetne hasznalni telefonon es gepeken is.Irna valaki aki esetleg jatas ilyen temaban?Elolre is koszonom!


2017. jún. 23. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van elég pénzed, levédetheted, meg megírathatod a programot akár velem is.


De hogy tuti dolog és ebből lesz majd pénz, meg te most találtad ki a tutit, meg senki más és biztos mindenkinek kelleni fog, ilyenekkel hagyjál...

2017. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Minden nagy durranást kitalált egyszer valaki. Sokszor úgy, hogy "ez miért csak most jutott eszébe valakinek". Eleinte mindenképpen befektetéssel jár az ilyesmi, ügyvéd, szabadalmi díj stb. Csak akkor fogj hozzá a jogi részhez, ha részletesen kidolgoztad és leírtad, amit kitaláltál. Azzal aztán esetleg házalhatsz támogatóknál.
2017. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy meg az ötlet egy dolog, nekem is van 100+

a megvalósítás, na, az a nem semmi


(1. Voltam)

2017. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!