Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a Microsoft-szoftverfris...

Mi ez a Microsoft-szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés

Napi 2-3-szor kidobja, hogy frissítsem, de fogalmam sincs, mit akar, amit ír, abból meg nem értem, szal eddig nem engedtem neki.


esetleg vki tudja, mit takar ez?


[link]


2017. jún. 24. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
itt tudják: [link]
2017. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na köszi, jó segítség volt. írhattál volna helyette vmi értelmesebbet is, mert most addig nem merem kikapcsolni a gépet, nem engedi anélkül h ne választanék, azaz vagy tönkrecsesz vmit vagy hiányozni fog vmi ha rosszul választok
2017. jún. 24. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem az embereket. Mit jelentene a frissítés? A szoftverfejlesztés nem annyiból áll hogy 3 hónapig csapkodják a billentyűzetet aztán le van a gond, a megjelenés után előkerülő hibákat javítják, visszajelzések alapján formálják a szoftvert.


A másik meg, hogy konkrétan le van írva magyarul az általad linkelt képen hogy mit takar, azért ne haragudj, az ételt ne rágjam meg helyetted? Abban meg az elsőnek teljesen igaza van hogy az ms supportot kell zaklatni ha bármiféle gondod van, ezért fizetik azokat az embereket.

2017. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ja igen, és ilyenkor szokott az megesni, h lefagy minden és kész , vége, lehet újratelepíteni.

ezért nem a supportra vagyok kíváncsi hanem tapasztalatokra.

de ha zaklatás, mi a frásznak olvasod? komolyan nem értem, most neked is ennyi sort leírni több energia volt, mintha leírtad volna a kérdésre a választ. grat!

2017. jún. 24. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért hívd fel az M$ magyar nyelvű supportját, ahol búgó hangú bölcsészlányok megválaszolnak minden idióta kérdést, mint apa hülye fiának.


Itt hobbiból senkinek sincs kedve szájbarágni a szájbarágnivalót, és értelmezni egy egzakt ~8 soros magyar szöveget. Ugyanis ez nem fun. Ha fun lenne, akkor az m$ nem fizetne az ügyfélszolgálatért, mert az emberek maguktól segítenének a hülyéknek. Ha hülyéknek való választ szeretnél türelmes emberektől, akkor ez benne van az árban. Sőt: ha tényleg egy frissítés annyira tönkrevágja a géped, hogy csak az újratelepítés segít, akkor még jogi úton is kényszerítheted az m$-t, hogy fájdalomdíjat adjon neked pénz formájában, avagy ők oldják meg azt, amit a saját sw-jük elrontott.


Bármiféle híresztelés ellenére a gyk nem az m$ supportja.

2017. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CspCsj ***** válasza:

A jelzett Office 2007-es szoftverfrissítés addig nem települ, amíg el nem fogadod az új szoftverlicence-szerződést.

Mivel gondolom a Bezárás vagy Visszalépés gombra szoktál kattintani ezért újra és újra meg fogja kérdezni, amíg nem fogadod el.


Úgy tudom a Windows 10 rendszerben már letiltani nem lehet frissítéseket, csak elhalasztani, - de így újra rá fog kérdezni.

Esetleg a teljes rendszerfrissítő szolgáltatást tilthatod le, - ebben az esetben semmilyen frissítés nem tud majd települni, - viszont így jóval nagyobb a biztonsági kockázat, könnyebben fertőződhet meg a rendszer, mivel az új vírusok a felismert, - de nem javított - biztonsági hibákon át bejuthatnak.

2017. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

igen, igen, ezt tettem és teszem, csak a kérdés az, mi van, ha engedem neki

(és nem értem,akik itt irkálnak zöldeket, bizony volt már nem egyszer h bele futott a gép olyan frissítésbe ami aztán letiltott vmit, vagy .arabbul működött utána)

2017. jún. 25. 06:22
 8/9 CspCsj ***** válasza:

A kép hátterében Office File Validation Add-in szerepel.

Ha erre fent rákeresel, akkor találhatsz kérdést ilyesmiről:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2017. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2017. jún. 26. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!