Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast védelme sokszor...

Az Avast védelme sokszor magától kikapcsol, ez mitől lehet? Hozzá sem nyúlok. Lefutattam nem talált vírust, és a Malwarebytes sem.

Figyelt kérdés

2017. jún. 25. 19:43
 1/9 Hominida ***** válasza:
Állítsd be, hogy a Tálcán mindig látsszon az ikonja, és figyelj oda rá, állapítsd meg, hogy mikor kapcsolódik ki. Sokmindentől lehet.
2017. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.Megfogadtam.Azt tapasztaltam,hogy a gép bekapcsolása után jelentkezik kis idővel a jelenség.Tehát amikor kikapcsolt állapotból bekapcsolom,és már betöltött a rendszer.Nem tudom,hogy a weblapok nézegetésének van-e köze hozzá.
2017. jún. 26. 09:52
 3/9 Hominida ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy az Avast aktiválása megtörtént-e már (évente egyszer kell, ingyen), illetve hogy maga a program nem túl régi verzió-e. Láttam már olyat, hogy az Avast saját magát kapcsolta ki ilyenek miatt, ami nagyon csúf dolog, de ez van.
2017. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.Úgy néz ki bevált,de nem akarom elkiabálni.Manuálisan frissítettem a programot,és az adatbázist,és úgy néz ki megszűnt a probléma.Viszont a frissítés automatára van állítva,nem értem miért nem frissítette magát a program.
2017. jún. 28. 10:00
 5/9 Hominida ***** válasza:
Talán nem mondok vele újat, hogy a kereskedelmi forgalomban levő programok sem hibátlanok. :-S Ennek oka csak részben a fejlesztő hibája, mert a millióféle forrásból származó egyéb programok átláthatatlanul egzotikus rendszerkörnyezetet is tudnak alkotni, amelyben egy alapvetően jól tervezett program is futhat egésze váratlan helyzetekbe. És persze emellett rengeteg olyan hiba is van, ami csak a rossz tesztelés miatt maradt javítatlan, vagy a sietség vagy nemtörődömség miatt. Programfrissítéseket egyáltalán nem célszerű automatikusra állítani, a programok zömének frissítése pedig eleve nem ajánlott. Kézzel, amikor szükségessé válik, ez a legáttekinthetőbb megoldás.
2017. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,és a tippet.Megfogadom ezentúl.Azelőtt a Win7 64 bitesem frissítése is automatikus volt,aztán egyszer csak egy frissítés után nem indult el,csak ha f8-at lenyomva tartottam a logónál.Azóta az a frissítés is manuálisan megy.Pedig eredeti a win7-em,az se lehet gond.
2017. jún. 28. 16:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Frissítgetem az Avastot folyamatosan,ahogy mondtad.Ennek ellenére újrakezdődött a kikapcsolás sajnos.A regisztráció rendben van.Van még valami ötleted az eddígieken kívűl,hogy mi lehet a gond?
2017. júl. 9. 10:12
 8/9 Hominida ***** válasza:
Sajnos nincs. Kerestem ide vonatkozó panaszt és tanácsot, panaszt találtam többet is. Kérdezz rá a gyártónál, hátha segít, ők majd kérnek adatokat, és talán rájönnek, hogy nálad mi más ahhoz képest, mint amiből ők kiindulnak.
2017. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Meg fogom próbálni.Remélem ezzel végleg megszűnik a probléma.
2017. júl. 10. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!