Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan menthetném meg a képeimet?

Hogyan menthetném meg a képeimet?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy törölve lett a particio a HD-n és adatmentővel megpróbáltam menteni a fájljaimat. GetDataBack NTFS. De rengeteg adatot nem tudott hibátlanul visszaállítani. Pont a képeimet, amik nagyon fontosak nekem. Ezeket egy Lost files mappába mentette. Átlag 1 Gb méretű bmp és jpg kiterjesztésűek. Van-e olyan program, amivel ezekből visszaállíthatnám amit mégis lehet? Bármilyen megoldás érdekel, mertszámomra nagyon fontosak az elmúlt évek képei!
2010. máj. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit használtál az az egyik legjobb erre a célra. Ott a kiterjesztés és nem tudod megnyitni a fájlt? Furcsa, ha sérült, akkor meg sem jeleníti a visszaállítottak között. Van azért amit megnyitottál?

Ezt megpróbálhatod még [link] nem kell telepíteni, usb-ről is fut. Ne nagyon használj most a mentés alatt semmit, hogy ne sérüljenek a képek.

2010. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem most történt, szóval az adatok megmentésén mar nem lehet dolgozni. én arra gondoltam, hogy lehetséges-e kijavítani a sérült fájlokat. 1 gb-os képeim nem voltak, tehát összefűzött adatokról van szó
2010. máj. 20. 00:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erre csak tippem van. Próbáld meg több módon is megnyitni a fájlokat, ha van kiterjesztésük. (picasa, faststone, irfanview, acdsee

Itt vannak jó ötletek, ez a Néró Cover jól hangzik, jelezz vissza légyszíves!

[link]

2010. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezek nagy fájlok. tobb kep van bennuk, szoval nem egyszeru eset...atlag 1-2 gb bmp-k
2010. máj. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!