Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem banolnak a Battlefie...

Miért nem banolnak a Battlefield 4 játékból?

Figyelt kérdés
Már két éve 140-es szintű vagyok és 2500 órát toltam a játékba, őszintén szólva meguntam. Gondoltam egyet letöltöttem egy ingyenes aimbot programot, csak úgy kíváncsiságból. Tudtam hogy banolni fognak, de már nem kellett a játék. És nézzenek oda, már egy éve hogy néha bekapcsolom a hack progit és még a statomat se nullázták le. A Battlefield 1 miatt már nem foglalkoznak a 4-el. Ez a tömény kapitalizmus... ha valakinek elege van a csalókból, menjen a BF1-be.

2017. jún. 27. 02:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet, megpróbálom jelenteni saját magamat, még videót is készítek one shot, one kill módban.
2017. jún. 27. 05:07
 2/5 Leviplatformer ***** válasza:

Lehet hogy a csalás elleni védelmük csődöt mondott...Ennek én örülnék a helyedbe :D

Sok gyereket lehet ám idegesíteni

#IHateHackers

2017. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így nem elég izgalmas a játék, legtöbbször be se kapcsolom. Viszont egyből aktiválom, amint egy pofátlan csíter belép és tönkreteszi a többiek játékát. Amikor valaki 60/2 arányt hoz, elkezdem szívatni, csak a csítert ölöm a pálya másik feléről pisztollyal, amíg meg nem unja és ki nem lép a szerverről. Persze láttam már igazán pofátlant is, aki nem kilépett, hanem elkezdett még durvább módban játszani és egy perc alatt csinált 40 kill-t. Meg volt olyan is, aki valószínűleg admin is volt egyben és mindig a hátam mögé spannolt, vagy olyan helyre, ahová egyébként lehetetlen feljutni.
2017. jún. 29. 07:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem engedném, hogy személytelenül lehessen ilyen játékot venni. Személyihez és lakcím kártyához kötném a vásárlást és a játékban bárkinek meg lehessen tekinteni a valódi nevét, életkorát és lakcímét. Hogy van az, hogy valaki következmények nélkül tönkreteheti valaki más szórakozását, szabadidejét a csaló programjával? például egy családapa nagyon kevés szabadidejében leülne kicsit lövöldözni, egy kis köcsög csaló meg tönkreteszi a játékát. Ezt a törvény nem tiltja zaklatás és/vagy károkozás címen? Nincs ez még beszabályozva rendesen, de már igencsak itt lenne az ideje!
2017. jún. 29. 07:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Pénz büntetéssel és elzárással szankcionálni az ilyen zaklatókat és károkozókat!
2017. jún. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!