Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony xperia z1 compact hirtele...

Sony xperia z1 compact hirtelen fagyások?

Figyelt kérdés
Üdv, a fenti telefonom van már közel 3 éve. Kíméltem sosem volt semmi baja ám most a napokban elkezdett hirtelen fagyni. Van, hogy 1 napig nem fagy aztán máskor annyira hogy feloldani sem tudom és az újraindítás sem segít. Tudom, hogy a 3 év már a mai telefonoknál soknak számít de nem gyanakszom a képernyőjére mivel akkor szerintem sosem működne nem csak amikor kiírja, hogy ez meg az a program nem válaszol. Mit érdemes vele csinálni? Hogyan tudnám újratelepíteni? Van erre mód házilag pc segítségével? Vagy szerintetek ez nem is szoftveres hiba hanem tényleg túl öreg a telefon?

2017. jún. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Z1 van, es hasonloan 3+ eve hasznalom, eddig sok bajom nem volt vele, de az elmult napokban sok app hasznalhatatlan lett rajta a fagyasok miatt. En mindenkeppen a meleg idojarassal tudom osszekapcsolni a dolgokat, valoszinuleg a melegtol lecsapja a cpu orajelet a telefon es ezaltal lassabb az egesz. Persze folyamatos karbantartas nem art a telefonhoz, fel evente ajanlatos egy gyari visszaallitast csinalni.
2017. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eszerint az XDA-s téma szerint: [link]

A Facebook alkalmazás a gond. Távolítsd el a Facebookot, és jó lesz. Ha nem lehet eltávolítani, tiltsad le. Jobb egy működő telefon Facebook nélkül, mint egy nem működő, amin van Facebook. Amíg megjavítják, használod webböngészőből.

2017. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt SONY Z1 compact telefonom. A szoftverfrissítéseket nem szerette. Ilyenek után gyakran tapasztaltam hasonlóakat. Utánajártam: a Sony telefonoknak a szoftver a gyenge pontja. Valószínűleg az Android OP vagy egy alkalmazásod kapott egy frissítést, és az okozza a problémáikat. Emiatt már nem fog javulni a helyzet.
2017. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is közel 3 éve van meg és nekem is a napokban "zavarodott meg" hasonló módon.
2017. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amióta töröltem a Facebookot normálisan működik. Köszi!
2017. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amilyen hirtelen jött a fagyás el is tűnt. A facebookot azóta letöröltem de mielőtt ezt megtettem már megjavult. Töröltem pár app-ot kicsit rendet raktam a telefonon mert kevés hely volt rajta így teljesen helyrejött. De köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 22. 22:32
 7/7 Animalhun válasza:
Köszönöm a segítséget, mert már Én is 2 hete szenvedtem a fagyásokkal és a Facebook törlése megoldotta. Talán a 2 év alatt háromszor indítottam újra, most meg naponta vagy 10-szer.
2017. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!