Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet úgy állítani,...

Vissza lehet úgy állítani, hogy ne az őskövület windows 8at rakja vissza?

Figyelt kérdés

Windows 10es gépemen ujratelepítést akartam végezni aztán egyszerű módon nem lehetett, mert hogy olyan windowsom van amely ilyen fura, a hardverekből állítja össze a termékkulcsot, hát a visszaállítás meghajtóra menüpontra rátettem egy pendrivera a windows-ot, mondván h a 10et rakja rá ugyis mert az van rajta, de nemám ujraraktam a pendriverol és láss csodát a win 8 volt rajta, amivel 2013ban vettem a laptopot, most azt probálom h készitek egy bootolhato pendrivet a windows 10el aztan megpróbálom arrol telepíteni. A kerdes hogy lehetséges ez és eredeti marad e így a rendszer. :/

(sorry a helyesiras miatt, telefonrol vagyok)

Válaszokat köszönöm :)



2017. jún. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ingyenes frissítési lehetőséget használtad, akkor ha felrakod a Windows 10-et (figyelve arra hogy a Home-ra vagy a Pro-ra vagy jogosult), akkor a hardverazonosítók alapján felismeri, hogy a gép jogosult, és nem kell termékkulcsot megadni (elméletileg ez átugorható). Nekem egyszer fura módon úgy működött hasonló helyzetben, hogy a Win7-es termékkulcsot adtam meg a Win10 telepítőnek.


Tehát működni fog, feltéve hogy nem cserélted le a hardvert.

2017. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemcseréltem le semmit, de nemirja hogy epp milyen fajta rendszert rakok a pendrivera, ugye home rendszerre vagyok jogosult, remelem jo lesz :)
2017. jún. 29. 22:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah es nekem amugy nem jart semmi termekkulcs elvileg esetemben a bios-ba bele van egetve a termekkulcs :O
2017. jún. 29. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah amugy sikerült, bootolható pendriveról telepítettem a windows 10-et, kiválasztottam a Home verziót, először kérte a termékkulcsot, azt átugortam, de aztán aktiválta magát. Elvileg ledarálódott róla a win 8 maradványok, meg a samsung elavult appjait, de majd valahogy ránézek arra is :D
2017. jún. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!