Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincsenek driverek a...

Miért nincsenek driverek a windows 10 újratelepítése után?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a laptopomon a Windows 10-et (32bit), és telepítés után észrevettem, hogy a gépen abszolút semmi sincs, még driverek sem. Nincs hang, wifi, az érintőképernyő nem működik, még az akkumlátor töltöttségét jelző ikon sem jelenik meg. Egyedül a touchpad és a mobilnet működik. Többször is megpróbáltam újratelepíteni más-más forrásból, de semmi változás. A drivereket pedig hiába töltöm le, vagy 64 bites verzióhoz készültek, vagy egyszerűen nem működnek. Korábban már telepítettem újra windows-t ezen a gépen bármilyen probléma nélkül. Van megoldás erre?

2017. júl. 3. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
eszközkezelőbe menj és a fontosabb dolgokra jobb egér driver frissítése illesztőprogram és AUTOMATIKUS
2017. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, nem működik. Az eszközkezelő nem is ismeri fel az eszközöket, kb. 25-30db "ismeretlen eszköz" jelenik meg.
2017. júl. 3. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Laptop pontos típusa?
2017. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Samsung ativ smart pc 500T
2017. júl. 3. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt Win 8 32bites driverek vannak hozzá, de lehet működik 10-hez is: www.notebook-driver.com/samsung-xe500t1c-windows-drivers-software/
2017. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lali51 ***** válasza:
A Windows Update-t kapcsold be és várd meg míg letölti és telepìti a drivereket.
2017. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A CPU drivere mindent megoldott. Köszönöm!
2017. júl. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!