Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Onenote szinkronizalasi problema?

Onenote szinkronizalasi problema?

Figyelt kérdés

Csak akkor tudok szinkronizalni jegyzetfuzeteket, ha be van kaocsolva az automatikus szinkronizalas. Ha kikapcsolom, h akkor szinkronizaljak, amikor nekem lenne jo, akkor hibat ir ki, h sikertelen.


Azert kapcsoltam ki amugy, mert amikor nincs netkapcsolat az automatikus szinkronizalasi problemak miatt nem tudtam szakaszokat athelyezni, es akadalyozta a munkamat.


Mi lehet a problema? Mi a megoldas?



2017. júl. 5. 01:38
 1/1 A kérdező kommentje:

Termeszetesen valaszthatom azt az opciot, h ki be kapcsolom az automatikus szinkronizalast, de ez egyreszt idegesito macera, ami megakasztja a munkamenetemet, masreszt felek, h komolyabb a problema es egyszercsak elveszik minden adatom.


A kerdes kiirasanak motivacioja pont az volt, h egy teljes jegyzetfuzetet torolt, amikor egy masikban epp szakaszt akartam athelyezni. -.-

Koze nem volt a muveletnek ahhoz a jegyzetfuzethez.

2017. júl. 5. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!