Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6 -ban hogyan...

Photoshop CS6 -ban hogyan tudok egy képhez png logót is tenni?

Figyelt kérdés

Photoshop CS6 programban hogyan letséges azt megcsinálni, hogy egy jpg képhez megnyitok még egy png képet is, hogy a logót a képhez tudjam rakni? Mert ha megnyitok egy png képet, akkor a jpg kép eltünik.


Tehát a lényeg annyi lenne, hogy van egy kép, de úgy szeretnék megnyitni még egy képet, hogy a másik kép se tűnjön el, hanem ahhoz a képhez tudjam a logót odarakni


lehetséges ilyen ugye? És ha igen hogyan?



2017. júl. 6. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Húzd át a png-t a jpgre, majd méretezd ! :)
2017. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hogy húzzam át? Megnyitni nem tudom?
2017. júl. 6. 13:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Van egy kép, ahhoz a képhez szeretném ráilleszteni apng képet pl a kép jobb oldalára. Nem tudom a programra húznia png képet, mert nem engedi a photoshop xd
2017. júl. 6. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne a képet fogd meg és húzd, hanem a megnyitott png kép rétegét. Tehát nyisd meg mind a két képet (felül a felső eszköztár alatt lenni kell két fülnek a képek nevével). A megnyitott rétegek lapon (ha nem lenne megnyitva - F7, vagy ablakok menü és rétegek almenü) találsz egy háttérszín nevű réteget, ami a png tartalma. Ezt ragadd meg húzd rá a másik kép fülére, hogy megjelenjen majd dobd rá a képre (közben ne engedd fel az egeret, csak mikor rádobod a célképre).
2017. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne akarjon gyököt vonni az olyan, aki még a számot sem ismeri !
2017. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De ha ez túl bonyolult, akkor még mindig használhatod a file menü elhelyezés almenüjét, ez most jutott eszembe :)
2017. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez így nem sikerül. Ha megnyitom mind 2 képet külön, az egyik eltünik, és csak a másik marad ott :( Valami videó nincs erről? Úgy jobban meg tudnám érteni :)
2017. júl. 6. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek után akkor a gyenge pont nem a ps :)

Akkor játssz egy kicsit az ablak menü elrendezés almenüjének próbálgatásával.

2017. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyébként most hogy rákerestem a neten, amit egyébként te is megtehettél volna, találtam egy ilyent:

https://www.youtube.com/watch?v=244QZV38YoA&feature=youtu.be


Ha semmi nem vált be akkor csak ez lehet a gondod...

2017. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ugabor22


Köszönöm sikerült :)


A leírtak alapján ahogy leírtad sikerült, csak egy lépést kihagytam :)


Köszi a segítséget :)

2017. júl. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!