Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy pdf fájlt hogy lehet...

Egy pdf fájlt hogy lehet betenni a felhő tárhelybe?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy a gépen lévő pdf-ben aláhúzott szövegek megjelenjenek a telefonomon és fordítva. Nem kell, hogy azonnal, de legyenek idővel összeszinkronizálva, mert néha telón, néha gépen olvasok és fontos, amiket aláhúzok. Kösziiiiii! :)

2017. júl. 7. 19:07
 1/9 Derwer ***** válasza:

Bármelyik felhő jó erre... Nem értem a kérdést...

Gépre is, mobilra is felteszed a felhő APPot és szinkronizálni fogják az adott mappát...

2017. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérlek leírnád, hogy ezt hogy kell csinálni? Melyik ingyenes felhőtárhelyet töltsem le és hogy tegyem be oda a pdf-et? Nagyon fontos lenne! :) Én hülye vagyok ehhez. Köszönöm!
2017. júl. 8. 13:49
 3/9 Derwer ***** válasza:

Bármelyik. Gdrive vagy onedrive a két legnagyobb .

Van hozzá kliens program, Google első találata.

Vagy webes felületen is feltöltheted.

2017. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor annyi a dolgom, hogy a gépen feltöltöm a google drive -ra a pdf-et és kész? Attól kezdve szinkronizálja a telefonnal?
2017. júl. 8. 14:57
 5/9 Derwer ***** válasza:

Amennyiben be van állítva akkor igen.

Google drive alapból asszem csak online ered el, offline nem. (Én gdrive syncet használok offline eléréshez)

2017. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mit jelent, az hogy be van állítva? Hol tudom megnézni, hogy be van-e állítva? Írtam, hogy hülye vagyok, ezért is sokat segít, ha egy kicsit konkrétabban tudsz írni. És természetesen felpontoz(ta)lak..
2017. júl. 8. 22:44
 7/9 Derwer ***** válasza:

A gdrive ott van a mobilodon. Indítsd el... Benne lesz.

Ha máshova tetted fel, akkor a PlayBook áruházban keress rá és telepítsd az alkalmazást.

2017. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"A gdrive ott van a mobilodon. Indítsd el... Benne lesz. "


Mi lesz benne? A pdf fájl? Vagy beállítás? Nem írnál kérlek egy kicsit érthetőbben? Köszi szépen

2017. júl. 9. 09:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem működik! Hiába tettem fel a pdf fájlt a gdrive -ra, a pdf fájlok nem szinkronizálódnak. Help me pls! :D
2017. júl. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!