Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy STEAM-en...

Lóri123456789 kérdése:

Miért van az, hogy STEAM-en van pár játék ami el sem indul, vagy ha el indul a launcher futtatás után bezár?

Figyelt kérdés
A gép az el kell vigyen minden játékot ami ott van nemrég vettem (nem gagyi) valami segédprogram lehet vagy nem tudom, de van ami megy, egy pár meg nem, ez bosszantó mert ha már kifizetem azt a pénzt menjen már a játék...

2017. júl. 8. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az áruházban nézd meg az értékeléseket és a közösségi fórumokat hogy mit írnak róla. Ha tömegesen fordul elő akkor detektálható hogy tőled független probléma, vagy pedig leírnak lehetséges megoldást is.


Ha semmi ilyen nincs akkor 2 héten belül 2 óra játékidő alatt szó nélkül visszafizetik a játék árát, így nincs olyan hogy ha kifizetted akkor mennie kell. Ha nem megy akkor nem veszted el a pénzed, csak vissza kell kérni.

2017. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy nem nagyon értem az angolt, esetleg egy magyar fórum a steamen belül van ?

illetve írtad hogy vissza lehet kérni, azt hol (milyen menüpont alatt) ?

2017. júl. 8. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A fórumok jellemzően angol nyelvűek, hiszen nemzetközi platform és angol világnyelv.


Refund:

[link]

[link]

2017. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!