Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hekp: ha nincs olyan a bios...

Hekp: ha nincs olyan a bios menübe hogy first boot vagy mi, akkor mit kell állítani hogy cd-ről induljon? (újra telepítés)

Figyelt kérdés
ujra szeretném telepíteni,de nem indul automatikusan cd ről (hiába nyomkodok,nem indul,nem irja ki a szöveget:cd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot) mit tudnék állítani a biosba? tudom hogy first boot valamit ott kéne a meghajtót,de nincs olyan menü a biosba, rengetegszer megnéztem
2010. máj. 20. 23:57
 1/4 A kérdező kommentje:
hekp=help
2010. máj. 20. 23:57
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy is hogy tudom beállítani azt hogy kiirja indításkor ha berakom a telepítőt hogy "cd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot"?: Asus A7V8X-X
2010. máj. 21. 00:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Üdv!


Award Bios-od van. Kutya legyek,h tudom, melyik, de ilyet keress:


Boot sequence ...

Ha nincs, akkor: Main, Advanced, Power, Boot, Exit menüsor boot-ja


ha ez sem, akkor még egy harmadikat lehet elképzelni:

Advance BIOS Features


Valemelyik stimmt? .. űűmég egy link:

[link]


Sok sikert!


Ha sehogy se nem működik a dolog, jelezd,s egy képet tégy fel a Bios-odról;).. akkor tudni fogom ;)

2010. máj. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, úgy tudtam megoldani hogy a boot menübe a második menü,gőzöm sincs mi az, oda volt beállítva a vinyó, azt átállítottam disable-ra úgy cd-ről indult, sikerült is a telepítés, ám kivettem a cd-t és nem tudott honnan indulni, visszaállítottam disable-ról a vinyót,és úgy most már megy, de régen nem volt ilyen,simán indult cd-ről, ha nem volt cd akkor vinyórol,de amióta megbirizgáltam a biosz elemet azóta szenvedek vele.
2010. máj. 21. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!