Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Crome - nak melyik kiegeszít...

A Crome - nak melyik kiegeszítöjet töltsem le ha az indavideon es a youtubrol szeretnek videokat letölteni? A firefoxom miert nem jo? Hol melyik firefoxot töltsem le hogy az Ant flash video downloader müködjön?

Figyelt kérdés

A firefoxon levö kiegeszítöje közul jo volt az Ant flash video downloader, de csak a könyvtárban levö gepeken müködött jol.

Az enyemen angolul volt, pedig ugyanonnet töltöttem le es vacak volt.

Meg a firefoxom is rossz volt valamiert, mert nem akarta lejátszani a videokat es az Ant flash sem müködött már.


Ha nem jo a firefox es ez az ant flash akkor a chrommal probálkoznek.


Ti hol, melyik firefoxot töltöttetek le hogy menjen a videok lejátszása es hogy jol müködik az Ant Flash-otok?


Melyik chrom-os video letöltö kiegeszítöt ajánlanátok?


Bocs ha zagyvaság. Szoval firefoxot is letöltenek az Ant Flash video downloaderrel együtt, de meg a Chrome kiegeszítöjet is kiprobálnám anit ajánlanátok.


Köszönöm a válaszokat, segítsegeteket.



#videóletöltés #Chrome kiegeszítök #Firefox kiegeszítök
2017. júl. 9. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Donloadhelper:

[link]

működik Firefox és Chrome alatt is.

2017. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szepen. Azert meg írjatok, ha tudtok meg, mert mindegyiket kiprobálnám, hogy melyik a legjobb.

Remelem, hogy ez mindíg fog müködni, nem akarok ugy járni , mint az Ant flassal(elöször muködött,de kesöbb már nem)

2017. júl. 9. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket használom/használtam:


Chrome-hoz kiegészítő: Flash Video Downloader: (YouTube-ról nem tölt le, másról igen) [link]


Különálló programok:

Freemake Video Downloader: (YouTube, Facebook) [link]

indavideo_downloader: (Indavideo) [link]

2017. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!