Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

Ga-Te kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni az Intel grafikus driver-t?

Figyelt kérdés
Van egy i3 7100-as procim. Szeretném a grafikus driver-t feltenni de nem engedi. Azt írja ki "ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek". Jó windows verzió, a bit rendszer is stimmel. Nem értem miért nem akarja. Az intel driver utility sem talál semmit. Valaki ötlet mert természetesen szinte senki nem beszél erről sehol??

2017. júl. 11. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hardverazonosító alapján ezen az oldalon>>> [link]


Vendor Search-be beírod az VEN_ id-t---keresés, majd ctrl-f-el a következő oldalon rákeresel DEV_aapján több lehetőség között.



Eszközkezelőben találod az infókat a tulajdonságok_részletek_hardverazonosítónál. (elsőre VEN, majd DEV_)

2017. júl. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl nálam VEN### 0886...keresés itt intel link jelenik meg, majd azt az oldalt megnyitva ctrl+f-el keresés a DEV>>> 2A42-re.

Csak a 0886, és 2A42-t kell beírni..

2017. júl. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ha van a gépbe diszkrét AMD vagy Nvidia grafikus kártya is, akkor azért nem engedi. Hiszen ilyenkor az Intel IGP letiltja magát.


Ha viszont ilyened nincs, akkor a driver a rossz. A megfelelő drivert megtalálod az alaplapodhoz mellékelt DVD -n, de letöltheted az alap gyártó oldaláról és az Intel -éről is.

2017. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:
2017. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!