Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome folyamatosan A manóba...

Chrome folyamatosan A manóba valami nem sikerült?

Figyelt kérdés
Szóval : Chrome szinte folyamatosan A manóba hibát dob. Van amikor nem csinálja, de van amikor szinte folyamatosan. Nagyon idegesítő. Többször újra telepítettem, de nem sikerült. Microsoft security essentials, Avast, Malwarebytes nem talál semmi fenyegetést. Töröltem a cookie-kat, töröltem a a Chrome cache-t is töröltem. Az összes bővítményt töröltem és mégis. 59.0.3071.115 verzióról van szó. Win 7 64 bit. Tudok még valamit tenni ? Előre is köszönöm.

2017. júl. 11. 16:49
 1/4 Gábor118 válasza:
firefox vagy az opera mini is ezt csinálja? mert ha igen akkor valószínű hogy újra kell telepíteni a gépet vagy beszélni kell a szolgáltatóval ha csak a chrome csinálja akkor nemtudom mi lehet a baj talán az hogy egy olyan program ment a gépedre amit a vírusírtó csak egy átlagos programnak észlel(nekem is volt ilyen program) ugyhogy ha csak a chrome csinálja akkor nézd meg az összes programodat
2017. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a Firefox sem oké. Firefox-ban pl.: megnyitok egy Youtube videót végig nézem és elkezdem az oldalt lefelé pörgetni, hogy megnézzem a hozzászólásokat vagy a kapcsolódó videókat akkor összeomlik, de ha frissítem akkor újra betölt és rendben működik.
2017. júl. 12. 19:28
 3/4 Gábor118 válasza:
Hááát akkor szerintem vidd el szervízbe telepítesd újra mond meg nekik hogy mi a probléma ha akkor is ez a baj akkor beszélj a szolgáltatókkal!
2017. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de rájöttem a hibára. Egyik ram hibásodott meg, az okozta a problémát.
2017. júl. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!