Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leszedni az...

Hogyan tudom leszedni az írásvédett vidiket a youtube-ról?

Figyelt kérdés
Csupán otthoni jogokat nem sértő publikáltan célra.
2010. máj. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés milyen programot, használsz a leszedéséhez?


Szerintem! A Mozilla Firefox böngészőben működő Download Helperrrel próbáld meg leszedni az adott videót.


Ha nem sikerülne, akkor írd meg a címét az adott weboldalnak, videónak és megnézem, hogy lehetne leszedni.

2010. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az egy program? Csak mert nem látok ilyent a keresőben. Egyébként Mozillát használok.
2010. máj. 22. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozillán keresztül:

[link]

majd az Add to Firefox gombra kattints és már telepíti is aztán újra kell indítani csak a Firefoxot és már használhatod is:

Amikor rá ott az Add to Firefox gombra kattintva és a megjelenő ablakban (a visszaszámlálás után) a Telepítés gombra kattintva "hozzáadódik" a Firefox böngészőhöz.

A telepítés után (^^) újra kell indítani csak a Mozilléát és már rajta is van a kiegészítő.

Használata: (egyszerű, de van amikor nem tudod mit töltesz, tehát érdemes vírus írtót bekapcsolni, ha youtube-n kívül töltesz, mert azon kívül is tud le tölteni)

;

amikor megnyitod az adott oldalt ahol van a videó akkor szürkéből színes gömbökké vállik a DH akkor a mellette lévő kis fekete lenyíl -re kattintva kinyílik a videó linkje és ott arra kell kattintani majd megjelenő ablakban megadni a letöltés helyét (ez már ismerős része lehet) és kész!


Ha nem tudod, hogy kell még most se, akkor kérlek írj a dl.mr.he@freemail.hu- ra és visszaküldök egy videót ahol megtudod nézni, hogy kell.

2010. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm bejött
2010. máj. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!