Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A szüleim rá akarnak telepíten...

Piplikóc kérdése:

A szüleim rá akarnak telepíteni a telefonomra egy bébicsősz programot. Hogy lehet egy ilyen programot meghekkelni?

Figyelt kérdés

Ez a programm abból áll hogy csak 2 óráig lehet viberezni youtobozni játszani, aztán már csak hívást engedélyez. Hogy lehet megcsinálni hogy ne tiltson le? Én eddig az alkalmazás letörlésére gondoltam ez műkòdhet?

Volt már valakinek hasonló problémája?



2017. júl. 13. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha ők fizették a telefonod, ők fizetik a számláid, akkor tartsd be a játékszabályokat.
2017. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%
Tippem szerint nem fogod tudni letörölni,mivel ha ennyire könnyen kijátszható lenne akkor nem lenne bébicsősz.Gondolom jelszót,kódot kér a letörlésre.
2017. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg egy Factory Resetet megpróbálhatsz.
2017. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Napi 2 óránál többet akarsz telóról youtube-ozni meg játszani? Nyári szünetben? Mi lenne, ha inkább sportolnál, barátkoznál, elmennél nyaralni, táborozni, stb?
2017. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Állítólag biztos és gyors módszer az effajta programok kikapcsolására pl. ha kidobod a telefont a 10. emeletről. :) (betonon érjen földet, úgy a leghatékonyabb)
2017. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Sose értettem, hogy lehet YouTubeot nézni telefonon. Oké, nem az én kis 4S-emre gondolok, azon nyilván nem, de ilyen 5-6 colos is kicsi ahhoz. Legalábbis nekem egy tablet sem elég. Legalább egy laptop, de az is rövidebb ideig, videókra gép/TV kell (szerintem), hogy élvezhető legyen.


Chatalkalmazásokat is érdemes gépen használni, legyen az Viber, Facebook vagy akármi mást, az értelmeseknek van PC-s vagy legalább online formája.


Ezen kívül, telefon használata nagyon nem egészséges, érdemes gépet használni.


De ne nyáron. Menj ki a szabadba, sportolj, mozogj, barátkozz, csinálj valamit kint.


Hány éves vagy?

2017. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A szüleid nyilván jót akarnak neked, hogy ha már mindenképpen odabent penészedsz a nyári szünetben, akkor értelmes dolgot csinálj, ne chatelj meg youtube-ot nézz.

Ha "mérgező a levegő" és nem akarsz kimenni, akkor inkább PC-n csinálj valami hasznosat (pl programozás)

2017. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a szüleim anno mindent megengedtek. Egész nap a gép előtt ülni? Simán! Tízévesen egyedül a városban bringázni? Ahogy jólesik! Krisnásokkal meg Jehova Tanúival ismerkedni? Ha ahhoz van kedved! Aztán mégis megmaradtam. Az más kérdés, hogy ránézésre sem vagyok a sikeres gyereknevelés iskolapéldája, szóval lehet, jobban jártam volna, ha jobban fognak kicsit...


Kérdező, a szüleid jót akarnak neked. Nem is hinnéd, mennyit számít a testi-lelki fejlődés szempontjából, hogy nem a kijelzőt bámulod egész nap. Most én adhatnék tippeket az ilyen programok meghekkelésére, de igazából a szüleid sem hülyék, észre fogják venni, hogy megkerülöd a tiltást, és csak eszkalálódik a helyzet. Ha kicserélik a telefonodat egy nyomógombos butatelefonra, akkor már 2 órát sem fogsz tudni youtube-ozni...

2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

Akkor te rövidlátó vagy.

2017. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!