Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az uTorrentben hol tudom...

Az uTorrentben hol tudom megnézni, hogy mikor telt le a kötelező seed idő?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy a kliensekben meg lehet nézni, hogy mióta seedel és így tudom, hogy az adott oldal által kiszabott seed időm mikor jár le.


A segítséget előre is köszönöm!


UI.: Az oldalon nem lehet megnézni.



2017. júl. 15. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már szét benne.
2017. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az átvitelnél az eltelt időnél egyáltalán nem reaális időt mutat, azért kérdezem. A több hete befelyezett seedeknél 1-2 napot ír, amiket meg most töltöttem le, az kb. jónak tűnik, de ha mégse és hamarább állítom le, akkor az oldal ki fog zárni.
2017. júl. 15. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az az, amit te keresel. Én kb. 5 éve használom a 2.2.1-es verziót, ez reálisan mutatja.

Akkor ne állítsd le. Nekem jelenleg több mint 900 torrent fut a kliensben, minden probléma nélkül.


Ha több hete letöltött torrentél csak pár órát mutat, akkor az szerintem azért van, mert nem tudott normálisan seed állapotba állni. Jobb klikk rá, majd Kényszerített indítás.

2017. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Korábban még volt Hit'n'Run az oldalon, akkor kiírta, hogy teljesítettem a seedet, és most rá néhány hét múlva írta ki a pár órát.
2017. júl. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!