Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani a GOM...

Csicsky kérdése:

Hogyan tudom beállítani a GOM Player videólejátszót?

Figyelt kérdés
A GOM Player videolejátszó indításkor mindig felszólít, hogy tegyem be a DVD-t a mechanikába. Mivelhogy a gépre letöltött médiafájlok lejátszásáról van szó, szeretném ha ezt a felszólítást mellőzni lehetne. Miként tudom ezt kiiktatni? Még megjegyzem, a GOM Player 2.3.16.5272-es verziójáról van szó.

2017. júl. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen a kiterjesztése annak a fájlnak? Ha magát a GOM-ot csak megnyitod, akkor már felugrik ez?

Egyébként eltávolítás, újratelepítés a leggyorsabb. RevoUninstallerrel, hogy inden GOM-hoz tartozó dolgot leszedjen...

2017. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a fájlok kiterjesztése mp4, flv, akkor csinálja. Amikor megnyitom a GOM Playert, akkor még nem csinálja. Akkor csinálja, amikor a menüben rámegyek az Open - File(s)-ra majd a megnyitott mappában rákattintok a lejátszandó fájlra. Ekkor az helyett, hogy egyszerűen megnyitná, felszólít, hogy tegyem be a DVD-t a mechanikába. Hangfájlok esetében (wav, wma, mp3) ezt nem csinálja és nem csinálja wav, wmv videofájl esetében sem, de előfordult, hogy mp4-es, vagy flv fájl esetében sem csinálta. Amelyik fájl esetében csinálja, annál mindig csinálja, amelyiknél meg nem csinálja, annál meg sosem csinálja.
2017. okt. 4. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A menüjében találsz hozzárendelést a kül. fájlkiterjesztésekhez. A GOM nem tud minden alapból lejátszani, néha kell kodek pluszban. Vagy végigzongorázod a társítás+ kodeket, vagy kipróbálhatsz másik lejátszót, ami tökmegnyit mindent.

Ajánlom a PotPlayert. Kipróbáltam néhányat, míg ennél maradtam. Régebbi verziót jobban szeretem, simán leállítom a frissítések keresését a prg-ban. Szal, ha kipróbálnád, ezt ajánlom>>> 1.6.63856.

[link]

2017. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, az elején angolul települ, utána lehet beállítani a magyar felületet.
2017. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Megvan a Pot Player (64bit), a felület is be van állítva.
2017. okt. 4. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a frissítést lődd ki belőle, mert a legújabb verzió már túlzás kissé! Ezek szerint bejött?
2017. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Működik rendesen.
2017. okt. 4. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!