Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi telepítési probléma,...

Davidka1155 kérdése:

Hamachi telepítési probléma, bármi ötlet?

Figyelt kérdés

"A LogMeIn Hamachi Beállítások hiba miatt félbeszakadt. A rendszerben nem történt módosítás. Próbálja meg később a telepítést."


Már mindenféle engedéllyel elláttam a telepítőt és az "appdata" mappa minden szekcióját is, és még se működik :(. Miután elfogadom a felhasználói feltételeket a telepítőben ez jelenik meg:


"A telepítő a Hamachi egy régebbi verzióját találta a rendszeren. Ha folytatja, a telepítő eltávolítja az alkalmazást, de a beállításokat megőrzi."


Minden egyes mappát, fájlt, mindent mindent letöröltem ami a hamachihoz tartozik és ugyebár Programok és szolgáltatásokból is eltávolítottam mielőtt bárki ezt javasolná. Szóval igazán nincs már semmi ötletem. :/



2017. júl. 16. 03:02
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
Csakhogy valószínűsíthetően nem uninstalláltad rendesen, így értelemszerűen egy valag helyen nyomok vannak a gépen....leginkább a registryben.
2017. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!