Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám magam regisztrálni...

Hogy tudnám magam regisztrálni a Playstation Now-ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném magam regisztrálni a PS Nowra, de ugye Magyarországon még nem elérhető, ezért egy angol accountot készítettem, de mindenképpen meg kell adnom egy angol hitelkártyát vagy egy paypal accountot. Paypalt szerettem volna, de nem fogadja el egyszerűen, gondolom azért mert az magyar. Ilyenkor mit lehet tenni? Hallottam, hogy már sokan tudták használni, de nem tudom, hogy kerülték ki ezt a rendszert. Nincs Playstationöm, vettem direkt egy DualShock 4-es kontrollert, hogy majd PC-ről játszam, de még ezt a problémát valahogy meg kellene oldani. Valaki tudna segíteni?

2017. júl. 16. 17:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Na sikerült nagy nehezen összehozni. Nem annyira bonyolult, de annyi mindennel próbálkoztam, örültem, hogy végül így összejött. Leírom, hátha valakit érdekel végül.


UK accot nem tudtam összehozni, de nem is bánom mert, ott kevesebb játék van, mint az US-esen. Regeltem egy PS accout US-es random adress generátoros címmel. A trial accout csak úgy lehet kipróbálni, ha meg adsz egy bank/hitel kártyát vagy paypalt (amit nekem nem fogadott el valamiért) szóval nekem trükközni kellett. Felmentem a PS Storera (chrome nem nyitja meg valamiért, így Edge-ben kellett) ott ha bejelentkezel, az US-es Store jön be, amin fel van tüntetve a PS Now lehetősége. (UK-son fent sincs amúgy) Az első hónapot 10$-ért meglehet venni (többi már havonta fizetve 20$ lesz) ehhez pénzt kellett feltölteni, viszont mivel nekem nem jött össze se a paypal se a kártya így vennem kellett egy 10$-os US-es PS Gift Cardot, amit G2A-n vettem meg mert már nem volt erőm máshol keresgélni. Amazonon lehetett volna olcsón venni (ott is trükközni kellett volna, mert US-esen nem enged vásárolni, így Tor-ral próbálkoztam egy Amerikai Identy-vel, de ott meg nem lehetett paypallal fizetni csak bankkártyával). Szóval G2A-n vettem egy Gift Cardot, Edgben Storen bevittem a kódot, megkaptam a pénzt és már meg is tudtam venni az 1 havi Now-ot. Ezután beléptem a PS Now programmal és már ment is a dolog.


God of War 1-el játszottam most egy 2 órát és nagyon jól működik. Egyáltalán nem érzem azt, hogy laggolt volna vagy ilyesmi. Mivel a játék elég régi így nem tudom mennyire romlott le a minősége, de tényleg jól működött. Egy motoros játékot is elindítottam, ott talán egy picit késett, de nem kibírhatatlanul. Holnap majd tesztelem kicsit jobban, de amikkel én akarok játszani (GoW, Uncharted, Journey, stb) azokkal simán lehet játszani akadás és laggolás nélkül szerintem. Szóval így 2 óra után én elégedett vagyok nagyon és örülök, hogy végre végig tudom majd játszani ezeket a játékokat, amiket már kiskorom óta szerettem volna.


Net ügyileg nekem 100 megabites netem van ha jól emlékszem (13 megával tud másodpercenként tölteni). Szerintem ennél lassabb még talán lehet, de azért nem árt.


Gép ügyileg egy Lenovo G50-80-as laptopon játszottam egy Full HD monitorra kötve. Nem túl combos gép, de a Now-ot szerintem simán viszi majd.


Remélem tudtam segíteni valakinek akit még érdekel ez a PS Now dolog, ne csesszen el ő is két napot mire rájön, hogy mit is meg hogy kéne.

2017. júl. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!