Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO hogyan tudom élőbe...

CS:GO hogyan tudom élőbe nézni az élő meccset?

Figyelt kérdés
Nézem twitchen és CSGOba is a nagyokat, de twitchen hamarabb látom mint a csgo játékban a mérkőzést!! Ez az én gépen hibája vagy így van beállítva?

#meccs #CS:GO #PGL Major
2017. júl. 17. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne a menűbe nézd, hanem CSGO-ba belépsz, meccsnézés, és ott lesz, hogy ha valami élő-be van, és most pont Major van, és minden nap lesz élő bajnokság, és lehet kapni ládát is, ami ingyen kinyitható!Vagy elis adhatod.Ha ott is akad, akkor a géppel van valami :/
2017. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak azoknak sorsolja be a ládát akik már több eurot költöttek kulcsokra vagy skinekre , a rendszer érzékeli. Ismerősöm sokat költött minden hülyeségre , neki mindig dob ládát amikor ilyen meccsek vannak , nekem szegény embernek aki soha nem vett semmit , nem dob ilyen esport ládát..
2017. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1! úgy nézem ahogy írtad. Nem az a baj hogy akad mert nem akad csak míg a 3. kör megy nekem csgoba addig a twitchen meg már a 4. kör megy
2017. júl. 17. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor nemtudom mi a baja..Második, akkor sajnos én se kapok ládát, mert én se költögetek skinekre :(
2017. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!