Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 4 házasság fail?

Sims 4 házasság fail?

Figyelt kérdés
Sziasztok az (eredeti) sims 4emben van két simmem, akik tiniként összejöttek, adtak egymásnak ígéretgyűrűt stb és mikor felnőtté vált az egyik akkor is együtt maradt az akkor még tini sráccal (pedig tini és felnőtt nem lehet együtt a játékban) aztán mind a kettő egykorú lett de minden a kapcsolatukban ugyan úgy változatlan, most akartam h a srác megkérje a lány kezét de nincs ilyen opció, miért? Ja és esküvőt se lehet szervezni nekik, pedig azr gondoltam hogy akkor az ígéret gyűrű akkor az eljegyzést is jelenti, de nem... mi van akkor ez most egy bug vahy wtf?

2017. júl. 19. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rossz kategória...
2017. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Nem lehet mit tenni vele. Próbálj meg szakítani vele aztán újra összejönni!
2017. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vegul csak ujra kellet inditsam a jatekot. Nekem osszejott utana csak a jateknak frissitenie kellett a tortenteket. :)
2017. aug. 1. 04:07
 4/4 anonim válasza:
Ez egy letezo bug, igeretgyuru utan felnottkorban nem tudjak egymast eljegyezni. Igeretgyuru az amcsiknal szokas amugy tinikorban, de ez nem rendes eljegyzes csak amolyan gyerekes igeret, hogy orokre egyutt maradunk :D
2017. aug. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!