Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a PaintTool...

Mi lehet a baja a PaintTool Sai-nak? Nem indul el.

Figyelt kérdés

Azt írja, rendszergazdaként futtassam, de azt csinálom, én ennek ellenéri is ezt írja. Maxthon-nal töltöttem le, de amikor egyszer régebben Operával, akkor is ezt vsinálta.

Innen töltöttem le:

[link]



#Maxthon #PaintTool Sai #programok #nemindulelsegítsetek:(
2017. júl. 21. 03:13
1 2
 1/13 DjImipapa ***** válasza:
Annak biz semmi! Lepróbáltam, gond nélkül használható.....
2017. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tabaki ***** válasza:

Én ezt sosem fogom megérteni... Miért nem a saját honlapjáról töltöd le a naprakész próbaváltozatot? A fájlmegosztó oldalakról, másodkézből szerzett programok biztonságos volta kétségesebb. Ez persze nem garantálja azt, hogy a friss változat működni fog nálad, de ki hátha...

[link]

A magam részéről egyébként nem sok értelmét látom az ilyen harmincnapos próbaverziók telepítgetésének. Szerintem jobban járnál valami ingyenes programmal, mint például a Krita, Gimp, Inkscape, Mypaint.

2017. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont azért, mert csak 30 napos próbaverzió, és nem azt szeretném, fizetni meg nem akarok érte.
2017. júl. 22. 01:12
 4/13 tabaki ***** válasza:

Mit pont azért? A Softonicon is az van fent (nem is csinálnak titkot belőle, ott ékeskedik a „trial” felirat), a különbség csak annyi, hogy az egy régebbi verzió -- illetve, hogy egy kétes megbízhatóságú oldalról töltöd le az eredeti forrás helyett.

Érthető, hogy nem akarsz fizetni egy olyan programért, amelynél jobbakat kapsz ingyen és jogtisztán, de a fejlesztői már csak ilyen szőrösszívűek. Nyilván találsz majd valahol ellopható teljes változatot, de én ebben nem tudok segíteni. Viszont az biztos, hogy nem a Softonichoz hasonló shareware-letöltőoldalakon leled meg.

2017. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy mit pont azért? Pont azért, mert NEM 30 NAPOS TRIAL VERSION-T SZERETNÉK. :D Remélem így érthető volt, a válasz értelmes részét meg köszi. :D
2017. júl. 22. 02:55
 6/13 tabaki ***** válasza:
Pont azért töltöttél le egy harmincnapos trial verziót, mert olyat nem akarsz? Ha ebben van logika, akkor tényleg az én értelmemmel hibádzik valami...
2017. júl. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Keresd már meg, hol írtam, hogy letöltöttem... :Dddd
2017. júl. 23. 03:10
 8/13 DjImipapa ***** válasza:
Nem kell keresni nagyon, a kérdésedben 2* is szerepel a letöltöttem szó!!!!!
2017. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tabaki ***** válasza:
Sasszemed van, DjImipapa, de a tréfás fejtörő nyilván az én retardált szintemre lett korlátozva, nem volt sportszerű okos ember létére beleártanod magad. Most megfosztottál a keresgélős játék napokig tartó izgalmától és a felfedezés diadalának gyönyörétől. De ha már így alakult, megyek inkább búgócsigázni, az még tartogat a képességeimhez méltó intellektuális élményeket.
2017. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:

+létedre

Na tessék, már a beszédkészségem is csappan, ez is jelzi, hogy...

2017. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!