Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Appnana megbizhato oldal? Nem...

Appnana megbizhato oldal? Nem virusos vagy valami penzlehuzo oldal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A lényege hogy úgy szerzel pontokat (amiből soha nem fogsz annyit megszerezni hogy elég legyen kiváltani a nyereményt, a piramisjáték-jelleg miatt soha nem fogsz találni szabad embert aki beírná a kódodat), hogy ismeretlen forrásból származó programot telepítesz a készülékedre aminek minden jogosultságot megadsz hogy a személyes adataidat begyűjtsék. Én kipróbáltam 1-2 éve hogy tudjam mihez szólok hozzá, és nem egy programot letiltott majd automatikusan a Google mert veszélyesnek sorolta be. Te pedig ezeket önként telepíted szir-szar pontokért cserébe.


El se kezdd, mert csak az a lényege hogy te ingyen másoknak csináld a reklámot amiért semmit nem fogsz kapni.

2017. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt🙂
2017. júl. 21. 15:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit felek is most mert be akarok lepni steammel egy cs go skines odlalba es keri azt a kodot ami telefonos steames alkalmazasba szokott kiirni es teljesen jol irok be mindent megse akarja elfogadni. Vajon ennek a szarnak lehet hozza koze?
2017. júl. 21. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint utólag (telepítés után) kérdeztél?
2017. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen mert neztek rola videot es ott nem mondtak semmi rosszat rola es letoltottem csak aztan gondoltam a biztonsag kedveert meg megkerdezem itt is
2017. júl. 21. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyen összefüggésnek lennie. A Steam Guard pedig 5-10 másodpercenként cseréli a kódot, ha egyet elírtál akkor megpróbálod egy másikkal.


Ugyanakkor nem tanulsz a hibáidból mert egyik hülyeségből mész a másikba. A skines oldalak a steam bejelentkezéssel is tiltva vannak, ha esetleg nyersz is valamit (nem úgy vannak meg csinálva hogy könnyen és sokat nyerj, jellemzően inkább veszteni fogsz). Mivel illegális az ilyen oldal, bármikor figyelmeztetés nélkül eltávolíthatják azokat a skineket amiket ilyen oldaltól kaptál, és senki nem fogja visszatéríteni a pénzed vagy más skineket amiket a használat során beleöltél majd elvesztetted.

2017. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"gondoltam a biztonsag kedveert meg megkerdezem itt is"

Az lett volna a biztonság, ha előtte kérdezel.

Takarítsd le a gépedről.

2017. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mar megoldodott a steam nem tudom mi volt a gond. Az appnanat mar letoroltem ahogy irtad a valaszt. Direkt olyan cs oldalakat kerestem aminel nem kell depositopni hanem free coinnal el lehet kezdeni egy kicsit jatszani.
2017. júl. 21. 17:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Es koszonom a valaszokat😀
2017. júl. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!