Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék véleményeket,...

Szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni, megéri előfizetni Google Play Music vagy Apple Music szolgáltatásra? Esetleg mindkettőre?

Figyelt kérdés
Szeretek online streamelni zenéket, ahelyett hogy Youtube-on böngésznék, vagy letöltenék, szóval szeretnék valami ehhez megoldás után nézni. Mik a tapasztalataitok, megéri a fent említett 2 szolgáltatásra előfizetni? Kérdezem a zenei kínálat miatt, illetve a fizetési rendszer miatt is. Volt már kártyás fizetésnél valami gond az automatikus levonással, vagy zökkenőmentesen megy? Illetve, meg vagytok elégedve a zenék mennyiségével?

2017. júl. 21. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Spotify nem jó? Még nem volt olyan, hogy egy keresett szám ne lett volna fent. Ha mégis, az eléggé underground, nem nagyon ismert szám alapból. Fillérekbe kerül a havidíja, a családi prémium 2500 Ft, és 5-6 fő lehet a tagja. Lelehet tölteni a zenéket, és utána offline hallgatni őket.


Nálam teljesen bevált.

2017. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a Spotify-t, SoundCloud-ot, és egyéb ingyenesen is használható cuccokat. Erről szeretnék váltani.
2017. júl. 21. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem ad meg a Spotify, amit szerinted majd megkapsz egy Google Play Musictól vagy Apple Musictól?
2017. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, erre szolgált volna eredetileg a kérdés, hogy a fent említett 2 szolgáltatás tud e többet adni mint a többi, vagy miben más, mit ad egyáltalán a felhasználónak.
2017. júl. 21. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Én maradnék a Spotify-nál. Sokszor láttam már olyat zenei videó után hogy "Now available on Spotify", de olyat még soha hogy "Now available on Google music"
2017. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kis különbségekkel ugyan azt tudja mindegyik szolgáltató PRÉMIUM szolgáltatása(azaz mikor fizetsz érte).

Én főleg spotify és apple musicról tudok véleményt mondani. A minőségük baromi jó, használatuk egyszerű, szinte bármilyen zene elérhető rajtuk. Spotify furcsa módon androidon elég bugos, viszont ios-en semmi probléma sincs.

2017. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bugos? Nekem semmi bajom nincsen vele, Galaxy S5-ön használom.
2017. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem LG G5 ön és Sony m4 en is volt vele probléma. Ugyanez bátyám Huawei P9 én.Lassan töltött be többször újra kellett tölteni a számaimat. Tovább léptettem egy számot de nem lépett tovább.
2017. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!