Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO elfut ezen a gépen,...

CS:GO elfut ezen a gépen, milyen videokártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm fiának kéne a gépére Counterstrike Global Offensive-et tennem. A gép:

Intel Celeron E3300@2.5 GHz, 2 Giga RAM, ASRock G31M-VS.

Ha jól látom a processzor egy kicsit gyengébb, mint a minimum követelmény. Ez kizáró tényező? Vagy a minimum követelmény alá lehet kissé menni?

Videokártya nincs a gépben. Milyet vegyek mennyiért?


2017. júl. 22. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
hát ezen 25-30 fps-el tudnál játszani. És mivel egy verseny játékról van szó , és olyan játék motorrol ahova kell legalább 130 fps hogy ki tud magadból hozni a maximumot vagy elér az ügyességed határait , így nem ajánlom hogy játsz. Én is próbálkoztam már ennyi fps-el de semmi értelme , nyilván nem az én gépemen mert nekem 300 fps-el fut de úgy 200 az ami már elég jó . Ha szánsz rá 60 ezer forintot akkor használtan össze lehet tákolni egy cs go -ra alkalmas gépet . Így nem ajánlom hogy bele kezdj csak ragelnél hogy mindenki csal közben meg csak a gyenge géped miatt nem tudnál teljesíteni .
2017. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=qdKmHsiEcLs

ilyen hardvereket viszonylag olcsón találsz használtan.persze kéne még egy 4 gigás ram modul is.

2017. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
áá már az e8500 sem jó .. nekem volt , az új frissítés az megeszi nagyon , még húzva sem jó. Van q 6600 -is az 3.5 ghz-en már 100 - fps-t hozz csak ahhoz meg kell egy jó 400 as minőségi táp legalább na meg egy bitang jó léghűtés . h61 lap + i5 2400+ 4gb ram+ hd 5770 -es kártya már 150-250 fps meg van . Ez alá ne adj !
2017. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
minek 200 fps amikor 60 Hz-es egy normál monitor?a q6600 egymagon gyengébb mint az e8600.de egy i3 2100 ma már olcsó csak eléggé bele kell nyúlni a gépbe.kérdés mennyi a keret.
2017. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"q6600 egymagon gyengébb mint az e8600"

na nem mondod

?

képzeld van itthon e8500 -am is ami 3.9 ghz -en még 5v5 ben sem minden pályán adta a fix 60 fps-t , míg a q 6600 3 ghz -en átlagosan 120 fps -el futtatta 80-90 volt a minimum érték . Ne annak magyarázd már meg hogy aki több éve játszik ezzel a játékkal hogy 60 hz -hez minek kell 200 fps. De már többen le írták , minél több az fps annál kisebb az input lagg és annál egyenletesebb az egér mozgás. Ez nem egy bf vagy cod játék hogy rángatnod kell az egeret izomból .

2017. júl. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!