Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani Free ride...

Tudnátok mondani Free ride játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok tudnátok olyan játékokat mondani ami free ride jelegű mint pl. Midtown madness de ugye bár kis gépigénnyel. Vagy pc játékokat ahol lehet kocsikat tesztelni

Gépem

Ram 3gb

VGA Intel chipset 4 series (1294mb grafikus memória)

Proci Intel core duo 2.00gh T5870

DirectX 10


2017. júl. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

GTA 3,4,5 (nagyobb gépigény)

NFS (Ebben is van free ride pl most wanted, underground 1,2 meg az összes rész)

2017. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze a NFS-ek gépigénye is változó) de mit jelent a free ride nálad? Miylen kategória?
2017. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval h legyenek autók s lehessen belső nézetben nézni vezetni stb.. Én a TDU ra gondoltam csak az meg laggol mint az állat szóval azzal nem tudok. De ahhoz hasonló.

GTA 5 nem jó fent említettem a gépemet.

2017. júl. 22. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah valóban. Hát hogy belső nézet legyen... Nem tudom de ha külső nézet csak jó lenne akkor próbáldki a GTA 4et azt el kell bírnia szerintem nem fullon de vhogy. De hogy belső nézetes. Gobdolkodom rajta. De ha nyitsz a szinulátorok világa ott az Euro Truck Simulatorr smi rgy remek játék és valamilyen szinten open world is.
2017. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PeceDani válasza:
just cause / mafia / far cry
2018. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed széria
2018. febr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!