Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nemrég vettem egy 250GB-s...

Nemrég vettem egy 250GB-s SSD-t. Fel is tettem rá a Windows 10-et, viszont a win7-et meghagytam addig, ameddig át nem költözök teljesen az SSD-re. (? )

Figyelt kérdés
A problémám az az, hogy most le akartam formázni azt a meghajtót, amin a Win7 van, viszont nem engedi. Valami más megoldást tudnék alkalmazni?

2017. júl. 23. 08:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. júl. 23. 08:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Formázd le windows telepitőből.
2017. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Windows látja, hogy a D meghajtó is rendszermeghajtó, ezért nem engedi formázni. Amikor én jártam így, akkor bebootoltam egy Windows-telepítőről, és azzal particionáltattam újra a D meghajtót. Ezután nem nyomtam tovább a telepítőt, hanem lekapcsoltam a gépet, bebootoltam a C meghajtóról, így már tudtam formázni Windowsból a D-t.
2017. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Megcsináltam. Utána konkrétan elfelejtette, hogy lehet az SSD-ről bootolni. Próbáltam pár megoldást. Egyik sem ment. A végén a win10 telepítőjében sikerült megtalálni egy indítás helyreállítás lehetőséget, ami konkrétan megoldotta a problémát. Így már minden rendben van, és tökéletesen megy. Mondjuk először azt hittem, hogy újra kell tenni az egészet. :DD
2017. júl. 23. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!