Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem aktivált Windows 10-hez...

Nem aktivált Windows 10-hez jönnek security updatek?

Figyelt kérdés

Azt mindenki tudja, hogy a windows 10-et ingyenesen/hivatalosan is le lehet tölteni a Microsoft oldaláról [link] itt van Home és Pro verzió is.


Mik is a megszorítások?

Alul van egy vízjel és a háttérképet nem tudom cserélni, ezek nem zavarnak. De mi van a security updatekkel?


Nem akarom kihackelni, mert nem szeretném. Tudom hogy ez az utolsó verziója a Windowsnak így meg is vennék 20E Ft-ért, amiért adnak is de az csak OEM key.

Windows 7 vagy 8-ról sem akarok updatelni (egyenlőre a kalóz verzióról még lehet kulcsot szerezni, de ha cserélsz hardvert pl alaplapot akkor már nincs kulcs), mert egy új oprendszert mindig szűzen szeretek felhúzni és nem másik rendszerről felfrissíteni.



2017. júl. 23. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Felfrissíted egy rendszerről, majd letöltöta MS oldaláról, és feltelepíted. Ha aktiválva volt a frissített rendszer, akkor az újonnan feltett is aktiválva lesz. Bár ha tört a 7, vagy a 8 akkor nem fog menni. Habár próba cseresznye.


Ha nem aktioválod, nem kapsz updatet, és kis idő után már be sem fog engedni.


DE!

"Akkor is megkaphatom a fontos biztonsági frissítéseket, ha nem eredeti Windows fut a számítógépemen?

Igen. A fontos biztonsági frissítéseket le tudja tölteni, függetlenül attól, hogy eredetinek minősül-e a rendszer. Ha viszont nem eredeti a Windows-példánya, számos olyan frissítést nem tud telepíteni, amely csak az eredeti Windowst használó ügyfelek számára érhető el. Javasoljuk, hogy azonnal eredeti Microsoft-szoftvert szerezzen be, hogy nagyobb biztonságban legyen a gép használata közben." -Microsoft

2017. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AntZ ***** válasza:
A daz loader 2.21, vagy 2.22-vel aktivált windows 7-re frissítesz w10-et, az eredeti lesz. Nem jogtiszta, de eredeti.
2017. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AntZ ***** válasza:

De ha nem veszed meg, akkor is tudod használni jogtisztán kb. fél évig.Rendszergazdai parancssorba beírod:

slmgr -rearm

visszaállítja a türelmi időt, ha még nem aktiváltuk volna a rendszert. Maximum 3-szori alkalom, tehát 120 nappal tolhatjuk ki a rendszer aktiválását, próbaverziós (90 napos) rendszer esetén csak 1x lehetséges a művelet, tehát 180 nap.

2017. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Daz loader-est én is úgy tudom hogy működik, de felfrissíteni nem akarok. Olyat megcsinálnék hogy win 7 + daz loader kapok a hardverekből egy kulcsot, majd win 10 fel és használom azt a kulcsot?


Nem tudom nekem ilyen mániám hogy OP rendszert nem frissítek fel másik OP rendszerrel, Androidnál is mindig tiszta flashelést hajtok végre.

2017. júl. 24. 13:34
 5/5 AntZ ***** válasza:

Felteszed a hetest, aktiválod. Ráerszted a w10-et, és onnantól hogy van egy eredeti w10-ed, mehet rá a tiszta w10 telepítés. „Amikor frissítünk a Windows 10-re, az előző változat (Windows 7, Windows 8.1 vagy a Windows 10 valamelyik előzetes verziója) aktivációs állapota automatikusan átvivődik az új operációs rendszerre. Amikor az aktiválás megtörténik, a Windows 10 aktiváló szolgáltatása egy digitális jogosultságot rendel a PC hardveréhez. Ez a jogosultság ismételten felhasználható ugyanazon PC által a Windows 10 megegyező változatának jövőbeli újraaktiválására.”

[link]

2017. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!