Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A steam játékok mentése...

Meggyespupák kérdése:

A steam játékok mentése törlődik, ha a gépemről kitörlöm a főjátékot?

Figyelt kérdés

Pl. az Assassin Creedet törlöm a gépről, de később ismét újratelepítem elvesznek a korábbi mentéseim?

Ugyanez lenne a kérdésem uplay-jel kapcsolatban is. Hiába szinkronizálja a steam- vagy uplay-felhőbe szerintem törlődnek a játékok mentései! Akkor mi értelme a szinkronizálásnak? Így van vagy nincs így?


Más: Egyébként újratelepítettem a steamet és amelyik játék steames volt, az törlődött a gépről is a mentésével együtt. o.O



2017. júl. 23. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik játék ment felhőbe, és akkor sem biztos hogy minden adatot. Megkeresed a játék mentés mappáját és kimented, ennyire egyszerű. Régen is így működött, ez most is beválik.
2017. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy külön honlapra szoktam menteni az adataimat. Skydrivera :P Nehogy azt hidd, hogy nem! xD De kíváncsi vagyok a kérdéseimre ezért raktam fel őket. Gyerünk, más is válaszoljon! :P
2017. júl. 23. 15:13
 3/3 Dongaben ***** válasza:
Jó kérdés! Maga a "Mentés" mappa a gépeden van. A programot nem is tudod úgy telepíteni, hogy egyes részei máshová kerüljenek... Én azt hiszem, hogy törlés után valóban nincs haszna a szinkronizálásnak. Max. onnan lehet visszaállítani. (Felhőből.) Én másik meghajtóra szoktam átmásolni a mentést. Aztán, ha újra játszani akarok, akkor kéznél van.
2017. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!