Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamilyen írás, hiba javító...

Valamilyen írás, hiba javító programot?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy írtak-e már ilyen kérdést,de ha igen akkor légyszíves ne írjátok,mert én sehol nem találtam! Nem vagyok az a legnagyobb helyes író ezert,a gépemen mindig jelzett,hogyha valamit rosszul írtam és ki tudtam javítani,de el kellett vinni újra telepíteni az egész gépet és ez el tűnt róla. Most mindent alá húz,hogy hibás pedig nem és ez össze zavar. Valamit le tudok tölteni,hogy jelezze melyik a hibás?

2017. júl. 23. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen programban?
2017. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol! Jelenleg nekem most egy bloghoz kellene a neten,hogy ne legyen tele hibákkal!
2017. júl. 23. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Wordpressen van auto helyesírás javító, próbáld meg azt! Viszont a kérdésed alapján nagyon jól tennéd, ha nem csak a gépektől várnád el, hogy kijavítsák a hibáidat, hanem pl fellapoznád A magyar helyesírás szabályait.
2017. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,magyar tanárképzőbe járok szóval tudok helyesen írni ha kell,csak a gépen idegesít,hogy azért írok már valamit rosszul,mert néha átver a gép.
2017. júl. 23. 19:43
 5/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a tippet! :)
2017. júl. 23. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretsz telefonról írni? Én a SwiftKey nevű alkalmazást használom írásra, ami szinte minden hibát automatikusan kijavít.
2017. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,szoktam telefonról is,köszönöm! :)
2017. júl. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!