Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan és milyen programmal...

Hogyan és milyen programmal lehet zenét lehalkítani?

Figyelt kérdés
Egy beszédhang alá szeretnék háttérzenét tenni, csak az a gond, hogy a zene hangosabb, mint a beszéd, ezért abból nem lehet semmit hallani.
2010. máj. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
MP3GainGUI. Be tudod állítani a dB-t.
2010. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
windows... XD
2010. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kössz. :/ ez most módfelett kisegített.
2010. jún. 2. 15:12
 4/6 anonim válasza:
ha még nem ismered a starton van egy kis ikon egy nyíl amit ha megkattintasz kijön az épen futó programok listája ott találnod kell egy kis ikont ami hangszórót ábrázol kattints rá és ott kihozza neked a hangok erejét ott lehet állítani a hangot (gondolom az előttem szóló is ere gondolt csak szófukarságában nem szerette volna a billentyűzetét koptatni)
2010. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az, amit mondasz, szimplán csak annyi a probléma, hogy akkor mörfi, hogy a leírásban említett beszéd(!) is lehalkulna. 1, azaz EGY tracket szeretnék készíteni zene (lehalkítva) + szöveg. Adjonazistenlogikát.
2010. jún. 2. 19:31
 6/6 anonim válasza:
amikor leírtam és elküldtem rájöttem hogy hülyeséget írtam bocs
2010. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!