Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért sírnak ennyien a Paint...

Miért sírnak ennyien a Paint elkaszálása miatt?

Figyelt kérdés
A Facebookon megosztott cikkek alatt rengetegen háborognak miatta. Miért? Tényleg használta ezt valaki? Én soha nem használtam önszántamból, szerintem az Internet Explorerrel vetekszik, annyira rossz egy program. Rengeteg ingyenes rajzolóprogram van, amik egyszerűbben kezelhetőek, és többet tudnak. Utoljára az érettségin kellett használnom, de akkor is rosszul voltam tőle, annyira trágya.
2017. júl. 24. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha annyira bejött ezeknek az embereknek a Paint, akkor nem tudom mi akadályozza meg őket abban, hogy feltelepítsenek egy régebbi verziót.

Kb. 10 éve semmit nem fejlesztett rajta a MS.

2017. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Mert rövid kis életükben végig arra voltak trenírozva, hogy az „egyszerű felhasználó” világa a Windows elejétől a Windows végéig tart. Ami a rendszeren kívül van, az a drága és bonyolult szoftverek rideg terepe, ahova már biztonságosabb nem elkalandozni, hiszen a Windows minden feladatra tartalmaz az ő szintjükön is használható megoldást. Összehasonlítás híján nem is tud arról, hogy sokszor milyen nehézkes és megalázóan buta ez a „kényelmesebb” út. A Paint ékes példa a felhasználók (ezek szerint nem egészen alaptalan) birkának nézésére; Ha valaki már megbarátkozott egy akármilyen egyszerű, de legalább rétegeket, szűrőket kezelő képszerkesztővel, annak a számára már kín dolgozni vele, aki viszont a középiskolából úgy kerül ki, hogy sejtelme sincs az ingyenes szoftverek létezéséről, használatáról, vagy akár csak arról, hogy egy programtelepítés még nem guruk mestervizsgája, az úgy érezheti, hogy egy ilyen döntés gorombán kirántja alóla a szőnyeget.

Egyébként, ahogyan a Paint helyére szánt Paint 3D screenjét elnézem, hát az se lesz egy kikulcsolhatatlan ördöglakat. Szerintem a sápítozás hamar el fog csitulni, és mindenki boldog lesz, mennyivel szebb, profibb képeket tud rajzolni, mint eddig.

2017. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!