Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Witcher 3 milyen grafikai...

A Witcher 3 milyen grafikai beállításokon futna el, ha egy gtx 1050 ti videokártyát vennék?

Figyelt kérdés

A gépemet szeretném fejleszteni hozzá és érdekelne, hogy ez a videokártya milyen szintű beállításokat tenne lehetővé. A gépembe még egy I5 4460 3,2 ghz processzor található és 8 giga ram. A jelenlegi videokártyám nagyon gyenge gt 730.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. júl. 24. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Be írod a YouTube nevű video megosztó portál keresőjébe: witcher 3 1050ti
2017. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na nem mondod? Szerinted nem azzal kezdtem? Viszont egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy a valóságot mutatja. Láttam már olyan videót feltöltve oda, ami az én gépemnél is gyengébb cuccokkal rendelkezett és még is kiválóan vitte a játékot. Szóval kétlem, hogy a 100%os igazságot lehetne ott látni.
2017. júl. 24. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
nem 100% valóság de ezek elterjedt alkatrészek biztos van róla több videó is.
2017. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi vagyok. Linkeld már.


Csalni nem lenne senkinek jó ilyen témában.

2017. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hidd el amit látsz. Nekem egy a10 5600k-s procim van egy xfx rx460-al és amikor meglett a vga és először játszottam majd kiesett a szemem a gyönyörűségtől. A tiéd pedig egy jobb proci a 1050ti meg erősebb mint az rx460.
2017. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
HAlkan jegyzem meg, nem írtad le a felbontást amin játszanál (csak a legfontosabb téynező a grafikai teljesítménynél)
2017. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmamsincs. Amit alapból megadna a játék. Nem sok játékkal játszottam és mindössze egyszer állítottam a felbontáson a Rysen 3nál. De akkor az egész kép megnyúlt oldalra és jó ronda lett minden. Amúgy a felbontás miért olyan lényeges? Ha ezen a kártyán amit megadtam elmenne közepes grafikán szaggatás nélkül az nekem már bőven megfelelne.
2017. júl. 25. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a felbontás a legnagyobb faktor abban, hogy mekkora teljesítmény kell adott grafikai szinten kirenderelni egy képkockát. Nem nehéz meglátni, a felbontás azt határozza meg, hogy hány pixelből fog állni a kép. Minél több pixel, annál többet kell renderelni.


A másik ok, amiért a felbontás elég fontos tényező, hogy a felbontáson rendszerint nem módosítunk. Van egy natív felbontása a monitornak, ami kellemes képarányt, és megjelenítést ad, és ezen nem szokás változtatni, inkább az összes többi grafikai beállítást igazítják hozzá.

2017. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia,gtx 1050 ti videokártyával magas felbontáson 40-45 fps-essel megy. Közepes felbontáson 50-60fps .Szóval csaj ajánlani tudom. (Tapasztalatból mondom,nekem is ilyen videókártyám van )
2017. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi, ilyen választ vártam már a legelején is. Ez akkor azt jelenti, hogy akadás nélkül futhat a játék. Sőt még magas beállításon is. Még egyszer kösz a választ.
2017. júl. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!